האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 801 מתוך 1423
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  800  |  801  |  802  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36393

#12001  נשלח: ב' 30/07/2012 11:25

Soldiers of Fortune
לאחר שחייל (כריסטיאן סלייטר) לא נשמע להוראות מפקדיו ויצא להציל את חבר שלו מפני שבי על ידי הטאליבן, הוא משוחרר מהצבא בקלון. הוא לא מוצא את עצמו בחיים האזרחים ונגרר לחובות הימורים. היציאה ממזל הביש מגיע בדמות משימה להגן על מיליונרים (וינג ריימס, שון בין, דומיניק מונאהן) אשר משלמים ממון רב על מנת לקחת חלק במשימה תחת אש. החייל מגלה במהירות כי מי שגייס אותו למשימה, לא גילה לו את כל הפרטים וקבוצת המיליונרים בעלי מניעים נסתרים.

נשמע כמו סרט הוליוודי עטור אקשן ופעלולים, אך הוא יותר כמו סרט סוג ב' עם פעלולים סוג ב' ושחקנים בעלי תהילת עבר שכנראה לא מצליחים כרגע לקבל תפקיד בסרטים משמעותיים יותר. העלילה דבילית למדי, ללא הגיון, חורים והתנהגות לא מובנת של הדמויות הראשיות. מתאים לשידורי כבלים באמצע היום כאשר כולם בעבודה.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להיות הרבה יותר טוב אם רק היה משלב יותר סראונד.
2/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3636

#12002  נשלח: ב' 30/07/2012 16:54

The Dark Knight Rises

תקציר: פעיל חברתי קיצוני לוקח את גישת occupy wall street קצת רחוק מדי ומעורר עליו את חמת כולם.

לא ממש הבנתי למה כולם שנאו את ביין. בסך הכל רצה לקחת מהעשירים, ולהשאיר אצלו...
בפריים קצרצר זיהיתי את השחקן והוא היה מאד אהוב עלי בסידרת הפשע הבריטית the take (מומלץ).
והיה גם אחד עם חליפת עטלף ועוד אחת כאילו חתולה שעשו מעט קטעי אקשן והרבה דיבורים.

7/10 לסרט
10/10 לקטעי הפעולה - חבל שהיו מעט.
בן אחד אהב. בן שני פחות. אז 50% לילדים.

צפיתי בשבעת הכוכבים הרצליה בהקרנה לא בפוקוס.

avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1582

#12003  נשלח: ג' 31/07/2012 22:22

Get the gringo

פושע אמריקאי נכלא בכלא מקסיקני לא שיגרתי. עם מל גיבסון.
מעביר את הזמן אבל אל תצפו ליותר מזה, מל גיבסון הוא לא מה שהיה פעם. להיות אנטישמי לא עושה לו טוב

5/10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2472

#12004  נשלח: ד' 01/08/2012 17:40

OferL כתב:
The Dark Knight Rises

תקציר: פעיל חברתי קיצוני לוקח את גישת occupy wall street קצת רחוק מדי ומעורר עליו את חמת כולם.

לא ממש הבנתי למה כולם שנאו את ביין. בסך הכל רצה לקחת מהעשירים, ולהשאיר אצלו...
בפריים קצרצר זיהיתי את השחקן והוא היה מאד אהוב עלי בסידרת הפשע הבריטית the take (מומלץ).
והיה גם אחד עם חליפת עטלף ועוד אחת כאילו חתולה שעשו מעט קטעי אקשן והרבה דיבורים.

7/10 לסרט
10/10 לקטעי הפעולה - חבל שהיו מעט.
בן אחד אהב. בן שני פחות. אז 50% לילדים.

צפיתי בשבעת הכוכבים הרצליה בהקרנה לא בפוקוס.

ביקורת משעשעת ושנונה

freddi (אלפרד ויזנר)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2004

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 142

#12005  נשלח: ה' 02/08/2012 0:03

The Dark Knight Rises

למעריצי הסידרה: אין צורך - לכו לראות את הסרט! - אך שווה לעשות קודם צפייה חוזרת לבטמן מתחיל והאביר האפל.

לאודיו/ווידיאופילים - איפה לראות את הסרט:
עדיף ב-IMAX אמיתי 70 מ"מ - בחו"ל בלבד. (אך גם נסיעה זו לחו"ל לא בטוח שתציל אתכם בקטעים בעייתיים מבחינת חדות התמונה)

אם אין אפשרות אחרת .... IMAX - ראשל"צ.
אך ראו הוזהרתם גם לגבי IMAX - ראשל"צ:

כאשר החומר המקורי מצולם במצלמות panavision 35mm- "הסטנדרטיות" וישנם פסים שחורים (סליחה - הייתי אומר אפורים) מעל ומתחת התמונה, החדות והניגודיות של התמונה מעצבנת את מי שרגיל לצפות בבית ב- FULL HD על מסך בעל ניגודיות גבוהה מ- 1:100.000.
לאומת זאת, איכות החומר המצולם ב- IMAX: לרוב משובח + (בתנאי וזו לא סצינה חשוכה לגמרי, שם שוב תסבלו מעודף תאורת חירום כלפי המסך וניגודיות חלשה יחסית של המקרן).
סאונד: 10 - אין מה להגיד.

מקום ישיבה מועדף: שורה 6, כסאות 14-15

סרט: 10
סאונד: 10
תמונה: 9 - קטעי IMAX, ליתר: 5

הערה לאודיו/ווידיאופילים: אתם עלולים לסבול מחוסר האחידות בגלל שיטות הצילום השונות, דבר שמבליט את הבעייתות של ההקרנה הדיגיטלית של חומר צילום הרגיל.

נערך בפעם אחרונה על-ידי freddi בתאריך ה' 02/08/2012 20:38, נערך בסך הכל 2 פעמים
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#12006  נשלח: ה' 02/08/2012 9:21

The Raid: Redemption
יחידה מיוחדת של המשטרה יוצאת לתפוס מנהיג קרטל סמים בבניין בו הוא מפעיל מעבדת סמים. לאחר שהם נכנסים לבניין, הם ננעלים בתוכו ומנהיג הקרטל שולח לעברם את כל אנשיו להרוג אותם.

סרט מכות אלים ומצויין. עזבו את העלילה הדקה והתסריט הדבילי שמחבר כאן בין סצנות הקרבות, צופים בסרט הזה רק בגלל המכות שעפות כאן. יש כאן מכות שלא ראינו בסרטים הוליוודים, כמו דקירות בגוף ואז משיכה של הסכין, יריות לראש עם צילום ברור, שלל בעיטות באויר והכל מלווה בצילום מצויין ומרענן. פסקול DTS-HD Master Audio ולא פחות עבור כל המכות והיריות שעפו כאן.
9/10 עבור המכות.
2/10 עבור העלילה. עוד קצת מאמץ מצד הכותבים וזה היה יכול להיות הרבה יותר טוב בקטגוריה הזאת.
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3636

#12007  נשלח: ה' 02/08/2012 10:04

freddi כתב:

The Dark Knight Rises

למעריצי הסידרה: אין צורך - לכו לראות את הסרט! - אך שווה לעשות קודם צפייה חוזרת לבטמן מתחיל והאביר האפל.

לאודיו/ווידיאופילים - איפה לראות את הסרט:
עדיף ב-IMAX אמיתי 70 מ"מ - בחו"ל בלבד. (אך גם נסיעה זו לחו"ל לא בטוח שתציל אתכם בקטעים בעייתיים מבחינת חדות התמונה)

אם אין אפשרות אחרת .... IMAX - ראשל"צ.
אך ראו הוזהרתם גם לגבי IMAX - ראשל"צ:

כאשר החומר המקורי מצולם במצלמות panavision 35mm- "הסטנדרטיות" וישנם פסים שחורים (סליחה - הייתי אומר אפורים) מעל ומתחת התמונה, החדות והניגודיות של התמונה מעצבנת את מי שרגיל לצפות בבית ב- FULL HD על מסך בעל ניגודיות גבוהה מ- 1:100.000.
לאומת זאת, איכות החומר המצולם ב- IMAX: לרוב משובח + (בתנאי וזו לא סצינה חשוכה לגמרי, שם שוב תסבלו מעודף תאורת חירום כלפי המסך וניגודיות חלשה יחסית של המקרן).
סאונד: 10 - אין מה להגיד.

מקום ישיבה מועדף: שורה 6, כסאות 14-15

סרט: 10
סאונד: 10
תמונה: 9 - קטעי IMAX, ליתר: 5

הערה לאודיו/ווידיאופילים: אתם עלולים לסבול מחוסר האחידות בגלל שיטות הצילום השונות, דבר שמבליט את הבעייתות של ההקרנה הדיגיטלית של חומר צילום הרגיל.

תודה על ההסבר. היתה לי הרגשה לאורך ההקרנה שמשהו לא בסדר בעיניים שלי... הכתוביות וחלקים מהתמונה נראו לי לפעמים כאילו אני צופה בסרט תלת מימד בטכנולוגיה הישנה של הפרדת כחול/אדום בלי משקפיים.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1724
מספר הודעות: 30823

#12008  נשלח: ו' 03/08/2012 19:00

The Three Stooges

מו, קארלי ולארי מנסים להציל את בית היתומים בו הם גדלו מפני סגירה.

הסרט הינו מחווה לשלושייה המוקיונים האמריקאית (The Three Stooges) שהתחילו כמופע בוודויל אפשהו באמצע המאה שעברה, מופע שהתבסס על הומור סלפסטיק והתחיל קריירה של 40 שנה (1930-1970). השלושה הפכו לאייקון בתרבות האמריקאית. הסרט הנ"ל מנסה לחדש את אותו ההומור של השלישייה המקורית.

אז האם הסרט מומלץ. שאלה קשה, מידיי פעם מופיע סרט שכזה שגורם לי להיות חצוי מאוד בדיעותיי. מצד אחד הסרט מטופש לחלוטין וללא שום שמץ של ספק. ברגע שתראו את הסצנה בה מו מטיח פטיש 5 קילו ואף מסור חשמלי בראשו של לארי די מהר תבינו שהסרט הנ"ל לא לוקח את עצמו ברצינות ושההומור שבו הוא הומור נונסנס במובן הטהור של המילה. מי שלא יכול להסתדר עם הומור שכזה, סביר להניח שלא יהנה מהסרט ובהחלט כדאי לו לוותר מראש על הצפיה. מצד שני אם הומור שכזה משעשע אתכם, סביר להניח שתהנו. המלצה שלי, צפו בטריילר, אם אהבתם, צפו בסרט:

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
(1) הבעות תודה: ohecht
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 233
מספר הודעות: 4292

#12009  נשלח: ו' 03/08/2012 20:21

take me home tonight

קומדיה שמתרחשת בשנות ה 80. בחור צעיר שסיים תואר בהנדסה אבל לא יודע מה לעשות עם חייו עובד בינתיים בחנות וידאו. לאחר מפגש מפתיע עם מישהי שהיה דלוק עליה בתיכון הוא מתכונן לפגוש אותה במסיבה ענקית ומתכנן לכבוש אותה.

למרות שחלק מהביקורות הן פושרות/קוטלות, יש לו חן מסוים בעיקר תודות להופעה טובה של טופר גרייס, שמתעלה על שאר הקאסט כבחור חכם אבל קצת ביישן וחסר כיוון. יש קצת בעיות בקצב ובאחידות, מעברים חדים מדי בין חלקים קומיים לדרמטיים, ודברים שכבר היו בהרבה סרטים דומים. מה גם שלא הבנתי את הגימיק של שנות ה 80, באותה מידה הרעיון הזה יכל להתרחש בצורה זהה בשנות ה 90 או עכשיו. חוץ מהפסקול וקצת תספורות מהתקופה אין כאן משהו שממש מזוהה עם אותו עשור ייחודי.

קומדיה סתמית אבל חמודה. מה שהפתיע אותי זה שדווקא החלקים הדרמטיים הם אלה שהיו לפעמים החזקים יותר ושהצדיקו את הצפיה.

6.5/10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6118

#12010  נשלח: ו' 03/08/2012 20:50

The Three Stooges

באנאלי אבל היו כמה קטעים שהרגו אותנו מצחוק.

אז אם אתם מחפשים להעביר את הזמן עם המשפחה ולצחוק, אני ממליץ.
זורו44 (שלומי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 170
מספר הודעות: 5185

#12011  נשלח: ו' 03/08/2012 21:00
הכספומט

שני חברים וחברה שעובדים בחברת השקעות ,נתקעים במתחם סגור של כספומט.
הסיפור הולך ומסתבך כשמחוץ לדלת אורב רוצח שמנסה לפגוע בהם בצורה אכזרית.
טכניקת הצילום ומצלמות הכספומט גורמות לתפנית דרמטית שמורטת עצבים מהצופים.
ציון 7.

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#12012  נשלח: ו' 03/08/2012 23:55

ATM
שלושה חברים תופסים מחסה במבנה מבודד אשר משמש ככספומט באמצע הלילה ומנסים להתחמק ממטורף רצחני אשר מחכה לכם מחוץ למבנה.

סרטי מתח מסוג זה בהם יש רוצח ללא מניע אשר רוצח סתם אנשים רנדומלים, בשבילי מהווה עצלות של יוצרי הסרט מלעשות סרט הגיוני. הדבר הכי קל זה לצלם מטורף שסתם רוצח (או בסרט הזה מנסה לרצוח), כאשר אנחנו היום היינו מצפים לאיזה שהוא סיפור מאחורי זה, עם איזה טוויסט או מינימום עלילה, אבל לא, הסיפור דבילי ולכן הסרט בהתאם.
פסקול DTS-HD Master Audio אבל הייתי מעדיף שהיו לוקחים כמה ביטים לטובת עלילה הגיונית וטובה יותר.
2/10
oris74 (אורי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 674
מספר הודעות: 7389

#12013  נשלח: שבת 04/08/2012 0:19

Act of Valor

אחרי כל ההמלצות החמות פה בפורום הייתי חייב לבדוק במה מדובר...

מסכים עם כל מה שנכתב - מאד נהניתי!! אקשן טהור!!!
אני מקווה שביבי יראה את הסרט ויבין שאין מה לתקוף באירן בלי ארה"ב...

9/10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6118

#12014  נשלח: שבת 04/08/2012 2:19

mulder כתב:
the raven

מותחן שמתרחש במאה ה 19, ומבוסס בחופשיות על דמותו של אדגר אלן פו, אחד הסופרים המשפיעים ביותר מארצות הברית.
מקרה רצח מוביל חוקר משטרה אל הסופר, שהרוצח שאב השראה לפשע מתוך ספריו. הדבר מתחיל מרדף נגד הזמן אחרי הפושע שמתכנן רציחות נוספות כרמזים לתפיסתו.

מבחינה בידורית נטו הסרט היה מספיק מעניין, ההפקה והמשחק היו טובים, אבל היה שם פוטנציאל להיות משהו ברמה שבמאי בעל תפיסה ייחודית כמו כריטופר נולן למשל יכל להפוך לחוויה גדולה יותר. בסופו של דבר זה מותחן נוסחתי יעיל, וג'ון קיוזאק מצליח לשאת את הסרט.

7/10

סוף סוף הגעתי לזה

אני די אהבתי 8/10
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 4503

#12015  נשלח: שבת 04/08/2012 7:29

Twilight

סיפור אהבה בין ערפד שרוצה להיות טוב לנערה.
אולי בגלל שאני שומר אמונים לבאפי, היה לי קשה להתחבר לזה. אבל אני מבין למה נערות בנות 17 מתות על זה.

4/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  800  |  801  |  802  | ... |  1421  |  1422  |  1423  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה