מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 796 מתוך 1440
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  795  |  796  |  797  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3672
מספר הודעות: 36499

#11926  נשלח: א' 22/07/2012 7:21

Silent House
צעירה מגיעה עם אביה לארוז את המטלטלין בבית מבודד לפני שהם מוכרים אותו. במהרה הם מגלים כי הם לא לבד.

250~ סרטים כבר עשו על הז'אנר הזה ואין כאן שום חידוש בסרט. רוב הסרט נצפית הצעירה מחפשת אחר הרעש החשוד או בורחת כאשר הרעש חזק מידי. גם סוף הסרט ממוחזר מסרטים אחרים. הדבר היחיד והמיוחד בסרט זה שהוא נעשה כאילו בצילום אחד ממושך, מעבר לכך - דלגו.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא ממש משנה.
1/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#11927  נשלח: א' 22/07/2012 10:44

Huber כתב:
מישהו מצליח להבין למה הסרט מקבל ציון של 8.3 בדף הראשי שלו ב IMDB אבל ברשימת 250 הסרטים המובילים באותו האתר רשום שהציון שלו הוא 8.1?

לצורך חישוב רשימת 250 הסרטים המובילים הם מוציאים קולות מיוחדים מהחישוב ומחשבים רק את הקולות הרגילים.
שאלת מליון הדולר היא כמובן "מהו קול מיוחד?".. את זה הם לא מפרטים, אבל מקריאה בכל מיני פורומים, כנראה שמדובר במצביעים בעלי מספר רב של הצבעות שהצביעו לפחות לרשימת סרטים מינימלית שהאתר הגדיר (רשימה סודית שהם לא פירסמו), שלדעתם הם סרטי "חובה"...
עוד סברה אומרת שקולות מיוחדים הם כאלה שמסומנים כבעלי עניין (אנשים מהתעשיה).

הערה לגבי החישוב ניתן לקרוא בתחתית דף 250 הסרטים ב- IMDB.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#11928  נשלח: א' 22/07/2012 11:19

Galna כתב:
עלייתו של האביר האפל
יס-פלאנט, ראשל"צ, איימקס.

היה שווה לחכות! הסרט הזה שווה מבחינתי את כל ההייפ שהיה סביבו ואפילו יותר. כל מרכיבי הקולנוע כאן יוצאים מהכלל ומתחברים ליצירה מורכבת, שלמה, מהוקצעת, מרתקת וסוחפת.
התסריט בנוי באופן מדוד עם אספקטים שונים בדיוק בכמות הנכונה - הומור, דרמה, מתח, טוויסטים וכו'.

עריכת הסאונד היא מלאכת מחשבת של פרטים וצלילים מיוחדים במינם שמעניקים נפח לכל חפץ ותנועה. בנוסף לזה - המוזיקה של הנס זימר משתלבת באופן מושלם לכל אורך הסרט. יחד עם זאת, זה לא "מטווח" של סאונד וכשצריך - יש קטעים נטולי סאונד או שיש מעט ממנו כדי לשים את הדגש על העלילה וההתרחשות.

הצילום מרהיב כמובן. סצנות האיימקס באמת נותנות תחושה של השתתפות מצד הצופה ובאופן כללי זה פשוט יפה. לנקודה הזאת אוסיף גם את העריכה שנעה בזמנים ובמקומות ומצליחה כך לשמור על הקצב הנכון עבור הסיפור והאופן שבו הוא נחשף לצופים.

צוות השחקנים נותן הופעות מלאות תשוקה וממלא בתוכן את הדמויות.
כריסטופר נולן, הבמאי/כותב/מפיק של הסרט שוב התעלה על עצמו ומציג קולנוע נפלא, נבון, עדכני ומעניין. הוא נוגע בנושאים של טוב מול רע ואפילו מצליח להיות אקטואלי עם רמזים למחאה חברתית אלימה (גם את התחום הזה הוא בוחן לטוב ולרע...)

אני בדרך כלל מדרג ע"פ סולם של חמישה כוכבים אבל הסרט הזה באמת הצליח להתעלות על הציפיות שלי ולכן אני מעניק לו כמובן:

10/10

אישית אהבתי את הקודם יותר (היט לג'ר מה לעשות... ), רמות הקיטש שהיו בסרט החדש עברו אפילו את רף חוסר ההגיון בסטנדרטים של באטמן.
מי שמסוגל לנטרל את התחושה הזאת לחלוטין , יתן לסרט 10 .
הרבה הקרצות שנולאן דחף כאן הרגישו מאולצות
שאר הפרמטרים בסרט היו מצויינים, הסיום היה מדהים ובהחלט הוסיף לחוויה.
אשת החתול היתה חוויה! אפקטים/סאונד/צילום מהמרשימים שנראו , אקשן לא חסר.
בהחלט מומלץ לראות בקולנוע (צפיתי בYES PLANET , לא יודע מה ההבדל מהIMAX)
ציון שלי 8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7325

#11929  נשלח: א' 22/07/2012 21:05

Once Upon A Time In Anatolia

לא יודע מה גרם לי לראות אותו. אולי התקציר? אולי הטריילר? אולי הציון ב IMDB (7.9)?
מה שלא לקחתי בחשבון, זה שבטח רוב המצביעים היו טורקים (הסרט טורקי) ולא שאני מזלזל בטעמם של הטורקים אבל יכול להיות שבשביל טורקי יש בסרט הזה יותר ממה שאני הצלחתי להוציא ממנו שזה בערך כלום!!!

חבורת שוטרים לוקחת שני חשודים ברצח לאיזור מבודד כדי שיראו להם היכן הם קברו את הגופה.
הסרט בעיקרו מלא בדיאלוגים בין השוטרים.

3\10
clubnet
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 02, 2005
הבעות תודה: 165
מספר הודעות: 3797

#11930  נשלח: א' 22/07/2012 21:35

זורו44 כתב:
אם נפלת בסרטים, אז מציע לוותר על הצפיה?

כן אחי לוותר על ה-2 הללו סרטים גרועים
זורו44 (שלומי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 5247

#11931  נשלח: א' 22/07/2012 21:51

clubnet כתב:
זורו44 כתב:
אם נפלת בסרטים, אז מציע לוותר על הצפיה?

כן אחי לוותר על ה-2 הללו סרטים גרועים

בשביל הסקרנות אני חיייב ללראות
במקום שעת כושר נעשה שעת סרט,מקסימום הפסדתי כושר.
אני אסקור את הסרטים עם ציון משלי,בשביל הספורט.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008
הבעות תודה: 933
מספר הודעות: 12814

#11932  נשלח: ב' 23/07/2012 0:23

nadavck כתב:
גרינברג - Greenberg
רוג'ר גרינברג (בן סטילר) הוא רווק בן 40 שכרגע השתחרר מבית חולים לחולי נפש אחרי התמוטטות עצבים. אחיו המצליח לוקח את אשתו וילדיו לטיול ויאטנאם וגרינברג מוצא את עצמו שומר על ביתם בלוס אנג'לס. הוא מנסה לחדש קשרים עם חברים ותיקים, ומתאהב במקביל בבייבי סיטר של המשפחה של אחיו. ואז הסיפור הופך למן סיפור אהבה על שתי נשמות אבודות.
סרט מאוד מאכזב. נראה כאילו הוא מצחיק, שנון וחכם אבל הוא בעצם מלא בשטויות ובעיקר איטי מאוד ומתסכל מרוב שיעמום.
אפשר בכיף לוותר.
4/10

בזכות אוםציית החיפוש בשרשור מצאתי את התגובה הזו. חבל שלא עשיתי את זה לפני שמישהו שיכנע אותי לראות אותו.
ביזבוז של שעה וחמישים דקות מהחיים.
1/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3672
מספר הודעות: 36499

#11933  נשלח: ב' 23/07/2012 7:16

LOL
צעירה בתיכון שנבגדת על ידי חבר שלה, מגלה כי ידיד שלה הינו אהבת חייה.

סרט נמוך מאוד מבחינת קהל היעד. רק אם אתם בחטיבה. אם כבר הגעתם לתיכון, אתם גדולים מידי. חוץ מדמי מור שמשחקת כאן את ה- MILF של כוכבת הסרט, שאר הסרט ישר לפח. פסקול DTS-HD Master Audio שלא מציל את הסרט.
2/10 רק בגלל מור.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3332
מספר הודעות: 67487

#11934  נשלח: ב' 23/07/2012 9:06

the dark knight

לקראת הציפיה לסרט החדש, החלטתי לראות את הסרט הקודם שוב. שעתיים וחצי מחודדים של אקשן, אם כי יש לא מעט נפילות בסרט בראיה חוזרת. לעומת הסרט הראשון שבא מתוך האפלה של הטרור (סוג של שחזור של 9-11) כאן בעצם המטרה של הסרט הוא להראות שרעים וטובים זה גוונים של אפור. הג'וקר, דמות אניגמטית שמטרתה היא אנרכיסטית - לנסות ולהוריד את בטמן לרמה שאנשי גותם לא ירצו בו, ואת הרווי דנט למצב שבו הוא כבר לא יהיה הגיבור נלחם ברשע.

הייתי מקצר את הסרט בכחצי שעה. סה"כ זה סרט מהנה, עם לא מעט overacting ודרמת יתר. סצינת הפתיחה היא אחת המהאהובות עלי בשנים האחרונות ואחת האיכותיות שצולמו אי פעם (זה צולם ב-IMAX באיכות שבאמת אני מזיע בכל פעם שאני צופה בזה).

8.5/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 17, 2008
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 117

#11935  נשלח: ב' 23/07/2012 15:36

The Dark Knight Rises

לגבי הקולנוע - ראיתי ב IMAX דיגיטלי בראשון לציון, המסך דיי גדול הסאונד עוצמתי ו... וזהו, לא משהו שלא ראיתי בעבר. הבנתי ש IMAX "אמיתי" גדול יותר ומשדר ב 70 מ"מ של פילם, יכול להיות שבקולנוע כזה יהיה וואו.

לגבי הסרט - אני יודע שאני בודד במערכה אבל אני ממש לא אהבתי את שני הבטמנים הקודמים, ובכלל אני לא מתחבר לבמאי קריסטופר נולן, לא אהבתי שום סרט שלו חוץ מ ממנטו.
אני חסיד סרטי בטמן של טים ברטון (שני הראשונים), והבטמנים החדשים היו אכזבה גדולה מאוד מבחינתי.
גם הסרט הזה ממשיך את כל הדברים הגרועים שהיו לדעתי בשניים הקודמים - חוץ מהצילום המרשים שום דבר לא עובד לי - בראש ובראשונה התסריט - מלא חורים וחוסר הגיון שלא נדבר על סצינות מגוחכות. סרט מאוד ארוך, בערך שלוש שעות אבל זה הרגיש לנצח, בסצינות משעממות (ויש המון כאלה) החליט הבמאי למלא במוזיקת רקע לא קשורה ומאוד חזקה, זה היה ממש מגוחך. למה קולו של בטמן, ברגע שהוא שם את המסיכה, מקבל דיסטורשן סטייל פרדי קרוגר, זה מחרפן אותי. המשחק - קריסטיאן בל חלול חסר אופי ומשעמם, גרי אולדמן בתפקיד הכי גרוע שלו אי פעם (וחבל), מיקל קיין מרגיש לא אמין, מהרע (טום הרדי) ציפיתי ליותר. קט וומן היתה בסדר.
לדעתי קריסטופר נולן לא יודע לביים סצינות אקשן פיזיות (שבהם בטמן הולך מכות), לא מבינים מי נגד מי.
יש עוד הרבה דברים שלא אהבתי בתרילוגית בטמן של קריסטופר נולן אבל לא נלאה אתכם.

4/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 243
מספר הודעות: 4438

#11936  נשלח: ב' 23/07/2012 15:57

coliolanus

עיבוד עכשווי למחזה של שייקספיר.
למרות קטעי לחימה מרשימים ורשימת שחקנים מכובדת ביותר, צר לי אבל נרדמתי אחרי פחות משעה. השפה השייקספירית מאוד עשירה אבל קשה לעבור סרט שלם ככה, זה פשוט לא מסתדר, ואם להודות גם העלילה לא היתה מעניינת מספיק עבורי.
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 675

#11937  נשלח: ב' 23/07/2012 16:39

שימו לב איך טום הארדי ששיחק ב warrior ועכשיו בבטמן ממש מטפס למעלה בהוליווד והוא אנגלי אם אני לא טועה , יש מצב ג׳יימס בונד הבא ?? האמת שבwarrio r הוא עשה עבודה מצויינת . הוא גם מגלם את מקס הזועם בחידוש שמתקרב אלינו.
(1) הבעות תודה: xgr3d
xgr3d
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 17, 2008
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 117

#11938  נשלח: ב' 23/07/2012 16:59

gizzz כתב:
שימו לב איך טום הארדי ששיחק ב warrior ועכשיו בבטמן ממש מטפס למעלה בהוליווד והוא אנגלי אם אני לא טועה , יש מצב ג׳יימס בונד הבא ?? האמת שבwarrio r הוא עשה עבודה מצויינת . הוא גם מגלם את מקס הזועם בחידוש שמתקרב אלינו.

מסכים לגמרי, ב warrior הוא היה מעולה.
LiorShap
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2006
הבעות תודה: 161
מספר הודעות: 2364

#11939  נשלח: ב' 23/07/2012 17:19

oferlaor כתב:
the dark knight

סצינת הפתיחה היא אחת המהאהובות עלי בשנים האחרונות ואחת האיכותיות שצולמו אי פעם (זה צולם ב-IMAX באיכות שבאמת אני מזיע בכל פעם שאני צופה בזה).

8.5/10

מסכים לגמרי.

שצופים בקטע הזה במסך יוקרתי בגודל 55-65 או במקרן זה חוייה אמיתית.
פתאום מבינים כמה פלזמה 42" בת 4 כמו שיש לי זה כבר הסטוריה...
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 243
מספר הודעות: 4438

#11940  נשלח: ב' 23/07/2012 21:24

columbus circle

לאחר שאישה קשישה נרצחה בבית דירות יוקרתי, זוג עובר לדירה הפנויה. השכנה המתבודדת והאגורופובית שגרה מולם מתחברת עם האישה ומנסה לעזור לה מול בעלה האלים.

תחת ידיים מנוסות יכל להתקבל מותחן מתוחכם ומהוקצע יותר, ולמרות שחלק מהתפניות לא באו כשוק עבורי, אני חושב שהתוצאה היתה די מבדרת. סך הכל לא רע עבור סרט שבקושי קיבל פירסום.

6.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  795  |  796  |  797  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה