מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 774 מתוך 1442
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  773  |  774  |  775  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3660

#11596  נשלח: שבת 02/06/2012 23:13

ziv_r כתב:
Project X
זוג ההורים מסתלקים מהבית וזאת ההזדמנות המושלמת לצעיר בן 17 ולחבריו לעשות מסיבה אשר תעלה את הסטטוס החברתי שלהם.

שמענו וראינו כבר 20 סרטים כאלו, אבל תשמעו, זהו הסרט!
אתם מעכשיו יכולים כבר לתאר לעצמכם את העלילה - ואתם תקלעו בול, אבל תקשיבו לי, סרט כזה עוד לא ראיתם. זה שם בכיס הקטן ומתעלה מעל כל סרט מסיבות שאי פעם ראיתם. זהו סרט המסיבות האולטימטיבי וחובת צפייה בו לכל מי שבחטיבת ביניים, תיכון, צבא, סטודנט או סתם צעיר בנפשו.
הסרט מצולם כולו על ידי מצלמת חובבנים אבל זה לא מפריע בכלל מכיוון שזה נעשה בצורה מצויינת. לא רואה איך אפשר היה לעשות את הסרט אחרת.
תמונה ביחס מסך 16:9 שתמלא את כל המסך כהוגן ופסקול DTS-HD Master Audio שיגרום לסאב שלכם להזיע. אתם תחשבו לרגע שהפעלתם את ה- Loudness אצלכם ברסיבר על מקסימום. סרט עם המון כיף.
צפיתי בגרסה המורחבת ואני מאמין שהרבה סצנות יהיו מצונזרות בגרסה הרגילה (ויש כאן הרבה צעירות מתרוצצות בעירום, אלכוהול ונוזלי גוף).
9/10 וזה נדיר אצלי ציון כזה.

תודה על ההמלצה
חיכיתי לסרט הזה

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3660

#11597  נשלח: שבת 02/06/2012 23:25

The Raid Redemption

אמל"ח אינדונזי
לבניין עמוס בפושעים נכנסת יחידת משטרה לניקיון, כדי ללכוד את ראש הכנופיה. הפעולה מתחילה בשקט בתנועה וחיסול חשאיים, אבל מתדרדרת מהר לקרבות ירי, שעוברים למכות. מכות חזקות. מאד. מהסוג שובר העצמות. הקרבות לא אסטטים כמו קונג פו ודומיו. אף אחד לא הולך באויר. כל מכה מיועדת לפצוע, לשבור עצם או להרוג. אכזרי ויעיל. יש עלילה ומשחק בינוניים. לא אכביר עליהם מילים.
הצילום והסרט מונוטוניים ובשלב מסויים העניין חוזר על עצמו. עוד קומה יותר רעים פחות טובים. כאן עלילה היתה מצילה את הסרט. אבל כאמור...

7.5 לפעולה
4 לכל השאר
לאוהבי הז'אנר

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 527

#11598  נשלח: א' 03/06/2012 0:07

ziv_r כתב:
Project X
זוג ההורים מסתלקים מהבית וזאת ההזדמנות המושלמת לצעיר בן 17 ולחבריו לעשות מסיבה אשר תעלה את הסטטוס החברתי שלהם.

שמענו וראינו כבר 20 סרטים כאלו, אבל תשמעו, זהו הסרט!
אתם מעכשיו יכולים כבר לתאר לעצמכם את העלילה - ואתם תקלעו בול, אבל תקשיבו לי, סרט כזה עוד לא ראיתם. זה שם בכיס הקטן ומתעלה מעל כל סרט מסיבות שאי פעם ראיתם. זהו סרט המסיבות האולטימטיבי וחובת צפייה בו לכל מי שבחטיבת ביניים, תיכון, צבא, סטודנט או סתם צעיר בנפשו.
הסרט מצולם כולו על ידי מצלמת חובבנים אבל זה לא מפריע בכלל מכיוון שזה נעשה בצורה מצויינת. לא רואה איך אפשר היה לעשות את הסרט אחרת.
תמונה ביחס מסך 16:9 שתמלא את כל המסך כהוגן ופסקול DTS-HD Master Audio שיגרום לסאב שלכם להזיע. אתם תחשבו לרגע שהפעלתם את ה- Loudness אצלכם ברסיבר על מקסימום. סרט עם המון כיף.
צפיתי בגרסה המורחבת ואני מאמין שהרבה סצנות יהיו מצונזרות בגרסה הרגילה (ויש כאן הרבה צעירות מתרוצצות בעירום, אלכוהול ונוזלי גוף).
9/10 וזה נדיר אצלי ציון כזה.

קראתי את הביקורת, הורXXX, ראיתי, אהבתי...
האמריקן פאי של מסיבות! דבילי אבל פאק זה היה מצחיק והאמת שלא זכור לי מתי ראיתי בסרט כל כך הרבה בחורות רצות בערום, כנראה שגם הגירסה שלי לא היתה מצונזרת
לסאב שלום
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2003
מספר הודעות: 34389

#11599  נשלח: א' 03/06/2012 0:33

War of the Arrows

במהלך פשיטה מנצ'ורית (שושלת סינית) על קוריאה נחטפת אחותו של הקשת הטוב ביותר באיזור. עכשיו הוא יוצא להצילה.

למרות שזהו סרט אסיאתי, כל מי שרגיל לסרטים הסיניים יגלה שהמקצב, הצילום וכל ההרגשה הכללית בסרט הנ"ל די שונה מסרטי דרמה תקופתית סיניים טיפוסיים. למרות שהשליש הראשון מעט איטי, שני השלישים האחרונים של הסרט קיצביים ועשויים היטב. מה שבעצם יש לנו פה זה סרט על גיבור, צלף שבסרט הנ"ל משתמש בקשת במקום ברובה צלפים.
השחקנים בסרט מציגים יכולות משחק לא רעים בכלל לז'אנר הנ"ל ואפילו ישנו פיתוח סביר של הדמויות, למרות היותו סרט אקשן במהותו. ישנה הרגשה ברורה של ערכי הפקה גבוהים, למרות סצנת CGI אחת שנראית ממש לא מציאותית.

בהחלט סרט מומלץ לאוהבי הז'אנר ובהחלט עוד סרט איכותי שמגיע אלינו מקוריאה.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3356
מספר הודעות: 67509

#11600  נשלח: א' 03/06/2012 1:11

Find me guilty

וין דיזל כגנגסטר שמייצג את עצמו במשפט הארוך ביותר בהיסטוריה האמריקאית.

דיזל מפתיע עם משחק שובב. הוא לא שחקן גדול אבל הצליח לשעשע אותי.

8/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11601  נשלח: א' 03/06/2012 7:04

Project X

קצת ציצים של בחורות בנות 18 גורמים פה לכל הגברים פה לשכוח מכל המגרעות של הסרט שבדרך כלל פוסלים סרטים אחרים כמו מצלמה "ביתית" וכו' ולתת לסרט הזה 9 מתוך 10

אמריקן פאי על סטרואידים. ילדים לא מקובלים עושים מסיבה פרועה והורסים את השכונה.
6/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3673
מספר הודעות: 36514

#11602  נשלח: א' 03/06/2012 8:21

Hertz33,
מכיוון שאני היחיד בשרשור שעד כה נתן לו ציון של 9/10, אני מניח שאתה מדבר אלי. לציצים יש תפקיד משני בסרט, כל ההפקה והביצוע הסופי גרמו לי להעניק לו ציון חיובי שכזה. יכול להיות שזה מה שאתה שמת לב אליו בכל הסרט...
יש ב- Resume שלי בשרשור די והותר סרטים עם יותר עירום שקיבלו ציון נמוך יותר או סרטים עם שום עירום שקיבלו ציון גבוה כזה, לכן המסקנה שהסקת לגבי בנוגע לקשר בין עירום לציון הינה שגויה.
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11603  נשלח: א' 03/06/2012 9:00

אתה היחיד שנתת את הציון הנ"ל אבל יש לא מעט ש"מסכימים עם כל מילה" שרשמת אז לפי כך המסקנה. בכל אופן לא ביקרתי את הציון או את המלצת. רק רשמתי את התרשמותי הכללית מהתמונות.
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 527

#11604  נשלח: א' 03/06/2012 9:05

Hertz33 כתב:
Project X

קצת ציצים של בחורות בנות 18 גורמים פה לכל הגברים פה לשכוח מכל המגרעות של הסרט שבדרך כלל פוסלים סרטים אחרים כמו מצלמה "ביתית" וכו' ולתת לסרט הזה 9 מתוך 10

אמריקן פאי על סטרואידים. ילדים לא מקובלים עושים מסיבה פרועה והורסים את השכונה.
6/10

אני מסכים עם זיו שהצילום במצלמה "ביתית" הוא אחד היתרונות של הסרט ואין ספק שבצילום "רגיל" הסרט היה מאבד חלק ניקר מההנאה לצופה.
עדיין מכל הזאנר הדבילי של סרטי מסיבות תיכון מדובר באחלה סרט.
סקופ קטן: מעומד לאוסקר כנראה הוא לא יהיה...
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 142
מספר הודעות: 4170

#11605  נשלח: א' 03/06/2012 9:28

The Avengers
אמרתי שלא אראה אותו בתלת ממד... חבר הזמין אותי לקולנוע במודיעין ולו רק לא ליסוע לסינמה סיטי בראשון, שם היו לי כרטיסים חינם...
המשקפיים הורסות מבחינת מועקה, אין קטעים מורגשים בתלת ממד.
עד כאן לטכני: הסרט עצמו יפיפה, הסצינות ערוכות טוב, העלילה אמנם קודרת, אבל קטעי ההומור, המשולבים בטקסט בצורה נפלאה, יוצרים הקלות רצויות וגורמים לקטעים משעשעים מאוד ההופכים את הסרט לחוויה ענקית.
8/10, אם היה בדו ממד, אולי היה מרוויח ניקוד עגול.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 908

#11606  נשלח: א' 03/06/2012 11:05

משימה בלתי אפשרית 4 - קוד הצללים
במילה אחת? מוגזם. בכמה מילים? אקשן חביב ולא יותר מזה. הסוס הזה מיצה את עצמו כבר.
7/10

באטמן - האביר האפל
סרט נחמד מאד, משחק מעולה של הג'וקר (ז"ל), קצת יותר מדי קיטש לטעמי בחלק מהסצנות מה שמאריך את הסרט ל 2:30...
סאונד מעולה (DD5.1 - משקל סרט 26 ג'יגה)
8/10
pargit
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 908

#11607  נשלח: א' 03/06/2012 11:07

TANDBERG כתב:
The Avengers
אמרתי שלא אראה אותו בתלת ממד... חבר הזמין אותי לקולנוע במודיעין ולו רק לא ליסוע לסינמה סיטי בראשון, שם היו לי כרטיסים חינם...
המשקפיים הורסות מבחינת מועקה, אין קטעים מורגשים בתלת ממד.
עד כאן לטכני: הסרט עצמו יפיפה, הסצינות ערוכות טוב, העלילה אמנם קודרת, אבל קטעי ההומור, המשולבים בטקסט בצורה נפלאה, יוצרים הקלות רצויות וגורמים לקטעים משעשעים מאוד ההופכים את הסרט לחוויה ענקית.
8/10, אם היה בדו ממד, אולי היה מרוויח ניקוד עגול.

מסכים איתך, אם לא הייתי מגיע לסרט בהקרנה פרטית לא הייתי הולך לראות ב 3D.. פשוט מיותר הפורמט הזה לדעתי, הוא בעיקר הורס.

הסרט עצמו ממש נחמד, קליל אקשן טוב והומור טוב של the hulk...
8.5/10
taoyossi (יוסי ביטון)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2006
הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 5206

#11608  נשלח: א' 03/06/2012 11:14

Rיקושט כתב:
The intouchables

סרט צרפתי מקסים על מפגש בין מליונר נכה לבין יליד סנגל צרפתי מהסלאמס של פריז.
מבוסס על סיפור אמיתי.

8.5/10

10/10 !!!

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3673
מספר הודעות: 36514

#11609  נשלח: א' 03/06/2012 11:22

Hysteria
בשלהי המאה ה- 19, רוב הנשים בלונדון נחשבו לחולות ב- "הסטריה", כלומר מצב נפשי מעורער מלווה בהתפרצויות רגשיות וחוסר יציבות. מסתבר כי התרופה למי שיכלה להרשות זאת לעצמה, הייתה גיחה לרופא מיוחד בלונדון אשר היה מביא את האישה לפורקנה על ידי היד שלו. זהו סיפורו של רופא צעיר, אשר מתקבל לעבודה בקליניקה הנחשבת וממציא את הויברטור לאחר שכואבת לו היד.

קומדיה קלילה לצפייה עם הרעיה. מעין Chick Flick מודרני אשר מתרחש במאה ה- 19. אל תצפו כאן לנערות פלייבוי ערומות שמחפשות פורקן, העירום היחידי שתראו כאן הינו גב כף יד.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
5/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 411
מספר הודעות: 31504

#11610  נשלח: א' 03/06/2012 12:08

The Avengers
איחוד של כמה מגיבורי העל של מארוול, אחרי כמה סירטי "הכנה".
לוקי פולש לכדור הארץ במטרה לפתוח פורטל, להכניס צבא ולכבוש את כדור הארץ, תור, איירונמן, הענק הירוק, קפטן אמריקה ועוד שניים אנושיים מתייצבים כנגדו.

סרט קליל מאוד, אין צורך בהיכרות מוקדמת עם הדמויות (אלא אם אתה חובב קומיקסים וגיבורי על כמובן), כמות מכובדת מאוד של דיאלוגים שנונים (צד בהחלט חזק של הבמאי ווידון) ואקשן מצויין.

ממתי הענק הירוק ליצן בצורתו האלימה אני לא יודע, אבל שיהיה.
הילד נהנה מאוד, אפשר לוותר על התלת מימד.
8.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  773  |  774  |  775  | ... |  1440  |  1441  |  1442  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה