מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 756 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  755  |  756  |  757  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36816

#11326  נשלח: ב' 30/04/2012 6:00

Seven Below
מספר אנשים בדרך לחופשה, מבצעים תאונה עם הרכב ותופסים מחסה מפני הסערה המתקרבת בבית זר נחמד (וינג ריימס) שעוצר ומציע להם את עזרתו. במהרה הם מבינים כי בבית האדם יש רוחות מהעבר אשר יוצאות נגדם.

הסרט הזה מהווה עלבון לאינטיליגנציה של מי שצופה בו. הדמויות מדקלמות את הטקסט, חסרות כל כריזמה, מתנהגות לא לפי המצופה והסרט פשוט עלוב. אין כאן שום סצנות אימה או מתח, סתם עלילה מעצבנת שלא מתקדמת לשום מקום. אלו היו 90 דקות מהחיים שלי שלא יחזרו.
פסקול DTS-HD Master Audio סיתמי ותמונת Blu-ray ביחס מסך מלא של 16:9
0/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3441
מספר הודעות: 67942

#11327  נשלח: ב' 30/04/2012 6:19

Puncture

שני עורכי דין ״רודפי אמבולנסים״ מגלים קונספירציה של חברות התרופות להמנע מלהשתמש במזרקים שמונעים הדבקה באיידס וצהבת. כריס אוונס בתור אחד מעורכי הדין, מכור לסמים, מהיר מחשבה אך חברות התרופות חזקות ומאיימות.

מבוסס על סיפור אמיתי, אבל מלאכת הבימוי כאן רעה, וכך גם המשחק של דמויות המשנה. הסיבה ברורה - גם שחקן המשנה וגם הבמאי הם אחים ורואים שהם לחלוטין לא מנוסים בשתי המשימות הללו. כריס אוונס מנסה לסחוב את הסרט על הגב שלו אבל גם זה לא מספיק.

6.5/10 אם כי הנושא חשוב

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 746
מספר הודעות: 5082

#11328  נשלח: ב' 30/04/2012 6:55

ziv_r כתב:
Seven Below
הסרט הזה מהווה עלבון לאינטיליגנציה של מי שצופה בו.
אלו היו 90 דקות מהחיים שלי שלא יחזרו.
0/10

זיו

אתה אף פעם לא מפסיק סרט באמצע? באמת חובה לבזבז את מלוא 90 הדקות?

נראה לי שלאחרונה אתה ממש נופל על סרטים גרועים אבל לא מתייאש וצופה בהם מההתחלה עד הסוף (המר?!)
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4562

#11329  נשלח: ב' 30/04/2012 7:04

הבייבסיטר

אוי אלוהים איזה סרט זוועה, חוץ מכמה פנינות לא שווה להשקיע בו.
וכדי לסכם את הסרט ב2 מילים: רודיריגו שולט

4/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11330  נשלח: ב' 30/04/2012 7:50

molvy,
יש די הרבה סרטים שאני מפסיק באמצע, אני פשוט לא חולק את הרשמים מהסרטים הללו כאן. מכיוון שאתה מתעניין, הנה רשימה חלקית מהשבועות האחרונים של סרטים שהתחלתי לצפות בהם והפסקתי לאחר פרק זמן של בין מספר דקות לשעה:
The Muppets
Haywire
Shame
Stargate Continuum
New Years Eve
Go for It!
The Iron Lady
Extremely Loud & Incredibly Close
War Horse
J.Edgar
Joyful Noise
The Reunio-n
HaGingi (הג'ינג'י)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 30, 2006

הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 1650

#11331  נשלח: ב' 30/04/2012 10:15

ziv_r כתב:
molvy,
יש די הרבה סרטים שאני מפסיק באמצע, אני פשוט לא חולק את הרשמים מהסרטים הללו כאן. מכיוון שאתה מתעניין, הנה רשימה חלקית מהשבועות האחרונים של סרטים שהתחלתי לצפות בהם והפסקתי לאחר פרק זמן של בין מספר דקות לשעה:
The Muppets
Haywire
Shame
Stargate Continuum
New Years Eve
Go for It!
The Iron Lady
Extremely Loud & Incredibly Close
War Horse
J.Edgar
Joyful Noise
The Reunio-n

וחבל שלא.
דווקא נראה לי שאם כולם היו חולקים גם דעתם על הסרטים האלה, היינו נמנעים מלבזבז זמן פנוי.

לא יודע איך זה אצל אחרים, אבל יש לי יותר מדיי תכנים ופחות מדיי זמן פנוי.
ואם כבר אני צופה במשהו....לפחות שזה לא יהיה בזבוז זמן לחינם.

ואגב, אני שותף לחוות דעת על Haywire ו-Shame

וכן. אני יודע שחוות דעת זה דבר סובייקטיבי, אבל כל הפוסט הזה הוא בנימה סובייקטיבית.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11332  נשלח: ב' 30/04/2012 10:18

אני אישית לא מרגיש בנוח לתת לדוגמה ביקורת לסרט שראיתי רק 3 דקות ממנו והבנתי שהוא לילדים (The Muppets) או מסרט שאומנם צפיתי שעה ממנו, אך לא הבנתי לאיפה הוא מתקדם - Sleeping Beauty 2011.

תרגיש חופשי לתת המלצות על סרטים שלא הצלחת לסיים אותם.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31742

#11333  נשלח: ב' 30/04/2012 13:21

Final Destination 5
כמו שניתן לנחש באופן מושכל (...) זה הסרט החמישי בסידרה.
נכנס בדיוק לאותה תבנית, בלי לנסות לחדש משהו, כלומר צעיר כלשהו חוזה אסון ומציל כמה מחבריו, שלאחר מכן זוכים למיתות משונות ביותר.

נוסחה שעובדת, כל הזמן מצאתי את עצמי מנסה לנחש, ולרוב ללא הצלחה כיצד ימות הקורבן הבא.
יצירתיות נחמדה מאוד

7/10
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 746
מספר הודעות: 5082

#11334  נשלח: ב' 30/04/2012 15:01

זיו

הניגוד פה ממש מדהימה יש סרטים שאנשים התמוגגו מהםלמשל Extremely Loud & Incredibly Close או War Horse ואתה הפסקת באמצע. ולעומת זאת ויש סרטים גרועים שאף אחד לא ראה ואתה ראית עד הסוף ונתת לו ציון מחריד.

לטעמי זה הייחוד והיופי של השרשור הזה כל אחד מוצא לו את האנשים שדומים לו בטעם וזורם עם זה.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11335  נשלח: ג' 01/05/2012 7:41

Brake
אדם מתעורר בקופסה בתוך תא מטען של רכב. במהרה הוא מבין כי המניעים של החוטפים קטלניים.

זוכרים את Buried? יש כאן דמיון מאוד גדול ולרגע נדמה שזה מעין Remake לסרט, אך במהרה הסיפור כאן מקבל עניין אחר. אל תבינו אותי לא נכון, הסיפור באמת מעניין בהתחלה, אך הסרט גרם לי לגלגל עיניין יותר מידי פעמים. יש כאן רצף של התנהגויות מוזרות מצד החוטפים אשר הקשר שלהם למציאות יותר מידי תמוה ולכן הסרט מאבד אמינות בצורה קשה. מעבר לכך, הסרט מתרחש כולו בקופסה צרה וחשוכה עם המון סצנות ארוכות יתר על המידה אשר גרמו לי לשחק עם ה- FF.
פסקול DTS-HD Master Audio, אבל כראוי לסרטי "קופסה", אל תצפו לסראונד.
6/10
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#11336  נשלח: ג' 01/05/2012 10:13

הפעם אני מסכים עם זיו. ברגע שהתחלתי לראות את Brake שאלתי את עצמי "לא היינו כבר בסרט הזה" ? מתחיל אולי מעניין אבל לא תופס ולא אמין.
בנוסף כבר עליתי על השטיק כי קראתי ביקורת לא "מקצועית" באתר אחר שהרסה לי את הצפיה. אפשר לראות אם ממש משעמם לכם.

5.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11337  נשלח: ד' 02/05/2012 7:32

Playback
בעיירה מנומנמת, צעיר בתיכון חוקר עבור פרוייקט לבית הספר רצח מחריד שכולם מנסים לשכוח. במהרה הוא מגלה כי כוחות אופל מהעבר יצאו דרך הסרטים אשר תיעדו את האירוע ושחיי חבריו ושל עצמו, עומדים בסכנה.

מהסרטים הללו בהם מקבצים מספר נערים צעירים, עוד דמות אפלה, הורה עם עבר אפל ובחורות בלבוש מינימלי - את הכל מתבלים בסיפור ממש גרוע עם תקציב דל וקיבלתם זוועתון-שעממון שלא רק שלא מהווה סרט אימה כפי שהוא מתיימר להיות, אלא גם לא מצליח למתוח את הצופה וכך הוא פספס לגמרי את המטרה שלו. העלילה ממש מפגרת, הרוצח תמיד חייב לצלם את המעשים שלו מסיבה בלתי ברורה והבחורות לא מספיק ערומות. יש עוד דברים די מפגרים בעלילה, אבל הבנתם כבר שמהסרט הזה כדאי לברוח.
כריסטיאן סלייטר נותן הופעה אורח בסרט, אבל זה לא מהווה גלגל הצלה מספיק רחב.
2/10
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#11338  נשלח: ד' 02/05/2012 8:39

Apartment 153

עוד סרט בסגנון צילום הLost footage או Shaky camera או איך שתרצו לקרוא לזה.
צוות חוקר מגיע לדירה של אב שכול עם שני ילדים שמתרחשת בה פעילות על טבעית. פעם לא מדובר בשטח גדול אלה בדירת שלושה חדרים.
הרוח עושה שמות על ההתחלה ולכל אורכו של הסרט. כל דקה ודקה מהסרט הזה מרגיש ממוחזר ולעוס כבר עשרות פעמים. לא מחדש שום דבר ולא מעניין.
3/10
בנושא הסרטי אימה חדשים שמתרוצצים ברשת "השגתי" גם Outpost Black Sun סרט גרמני שעוסק בנאצים זומביים. וגם את Hell הגרמני אף הוא שעוסק בעולם פוסט אפוקליפטי וגם הוא למרבה ההפתעה מכיל זומביים.
זיו לתשומת ליבך.

נ.ב.
לצערי לא מצאתי כתוביות באנגלית לאף סרט שציינתי כאן. למרות שזה לא בעיה היות והשני הראשונים הם באנגלית(השני מכיל דיבוב גם גרמני וגם אנגלי). אבל השלישי Hell שנראה מעניין מכולם לצערי בגרמנית שאני קצת חלוד בה. מקסימום אני מכיר כמה מילים ביידיש.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4735

#11339  נשלח: ד' 02/05/2012 16:14

Battleship

חייזרים עונים לאות חיפוש חיים בכוכבים אחרים שנשלח מכדור הארץ. הם מגיעים עם כוונות רעות בדיוק באמצע תרגיל של חיל הים האמריקאי.

אולי זו העובדה שראיתי את זה בתנאי אולם קולנוע, אבל ממש נהניתי מה B מובי הזה. וזה די מפתיע כי באתי מראש עם ציפיות מונמכות היות ומי שהפיק את הזבלטריקים 1+2 גם הפיק את זה, ופליקים אחרים בסגנון קצת אכזבו.

אבל יודעים מה? הכיף בסרט גבר על גלגול העיניים הראשוני. כן, הוא לפעמים שטותי, לא הגיוני, הוליוודי מדי, אבל עמוס באקשן סוחף ופעלולים יפים, ופסקול שפשוט היה כיף לשמוע.

7/10 בז'אנר.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2227
מספר הודעות: 37577

#11340  נשלח: ו' 04/05/2012 14:59

Find Me Guilty

סיפורו של ג'קי דינוזרזיו, בן למשפחת פשע אמריקאית והמשפט מולו ניהלה המדינה בניסיונה להרשיעו באישומי פשע מאורגן.

הסרט מבוסס על סיפור אמיתי ומציג את המשפט הפלילי הארוך ביותר בתולדות ארה"ב מנקודת מבטו של בן המשפחה שהחליט לייצג את עצמו. וין דיזל מציג יכולות משחק סבירות ביותר ולשם שינוי מייצג דמות קצת פחות (אם לא לגמרי) חד מימדית וסטריאוטיפית. לדעתי התפקיד הטוב ביותר של השחקן הזה על המסך עד היום ואחד היחידים שבאמת הצריך אותו להתשמש בשמץ של יכולות משחק.

פיטר דינקלג (טירון לניסטר מ Game of Thrones) מוכיח שהוא שחקן משובח לא רק על המסך הקטן.

סה"כ סרט מהנה.

7.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  755  |  756  |  757  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה