מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 736 מתוך 1459
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  735  |  736  |  737  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11026  נשלח: ה' 08/03/2012 15:35

ziv_r כתב:
Special Forces
לאחר שעיתונאית פוליטית נלקחת בשבי על ידי הטאליבן, צוות קומנדו נשלח להצילה. מה שאמור היה להיות משימה פשוטה, מסתבך כאשר הצוות מפספס את מסוקי החילוץ ואנשי הטאליבן דולקים בעקבותיהם ומבקשים לנקום.

סרט פעולה צרפתי מצויין. אומנם הסיפור פשוט ולא מכיל התפתלויות בעלילה, אך כל הסרט נעשה במקצועניות. יש כאן מסוקים, מטוסי קרב, נושאות מטוסים, נשקים למכביר, עוד מסוקים, צילומי נוף מרהיבים, איפור משכנע, השחקנים נראים באמת כמו חיילים, עם וסט עשיר וגדול ובכלל כל ההקפדה על הנתונים הקטנים הללו בלבוש ובציוד של חיילים הקומנדו מוסיפה פן ריאלי לסדרה. זהו סרט פעולה בז'אנר של סרטי מלחמה שלא תרצו לפספס.
סרט צרפתי בביצוע הוליוודי מהשורה הראשונה.
8/10

סרט לא רע. דבר אחד הציק לי, בבירור רואים שיש להם משגר רימונים על הנשק. למה לא השתמשו בו פעם אחת?
למשל בסצנה שהצלף בורח ורודפים אחריו 30 איש בקבוצה דיי מאוחדת, למה לא לשגר רימון למרכז ולהוריד כמה ביחד? כמו כן אין להם רימוני יד למשל? ולמה נתשו את הצלף אבל התקשו לסחוב איתם את החבר הפצוע שהאט אותם? מצד אחד הצלף אמור לעקב את האויב ומצד שני הפצוע מעקב אותם.
6.5/10 מבחינתי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3702
מספר הודעות: 36701

#11027  נשלח: ה' 08/03/2012 15:37

זה סרט, תמיד יש הסברים לדברים כאלו. יכול להיות שהם גמרו כבר את כל הרימונים.
את הצלף נטשו כי אפשר להניח שהוא יוכל להסתדר לבד, משהו שלא ניתן לומר על פצוע.
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

#11028  נשלח: ה' 08/03/2012 15:41

כן, ראינו איך הוא הסתדר לבד.... מה עם "לא נוטשים אנשים בשטח"? או צרפתים לא פועלים לפי האידיאולוגיה הזאת? אז היו כבר עוזבים את הפצוע על אותו המשקל.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2004

הבעות תודה: 169
מספר הודעות: 3644

#11029  נשלח: ה' 08/03/2012 16:18

לא ניסחפתם עם הספויילרים
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

#11030  נשלח: ה' 08/03/2012 17:03

צודק סליחה. מצד שני זה לא איזה סרט מיסטורין\מתח בלשי.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 30, 2011
הבעות תודה: 97
מספר הודעות: 2091

#11031  נשלח: ה' 08/03/2012 17:39

Jack & Jill

חיפשתי קומדיה לצפות בה ולהעביר את הזמן בנעימים אך לצערי זה לא קרה.
מצאתי את עצמי נרדם פעמיים, כשהייתי ער פשוט השתעממתי - ולאחר 40 דקות כיביתי את הסרט.

לדעתי - לא מומלץ..
2/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2110
מספר הודעות: 35902

#11032  נשלח: ה' 08/03/2012 21:48

ziv_r כתב:
A Very Harold & Kumar 3D Christmas
רוח חג המולד מפגישה בין 2 חברים טובים אשר התרחקו במרוצת השנים. האחד סטלן והשני עובד במשרה בכירה, נשוי ומסודר. כאשר האחרון צריך להשיג במהירות עץ חג המולד עבור החותן שלו, הוא נקלע יחד עם חברו לסצנות משעשעות.

מסרטי הנונסנס עם הבדיחות הדביליות על נוזלי גוף אשר מיועדים לאנשים שנמצאים כרגע על חומר שהחוקיות שלו מוטלת בספק.
פעם הייתי נהנה מסרטים כאלו, כיום כנראה שכבר התבגרתי. יכול להיות שפשוט לא הייתי על החומר הנכון.
לשטוטניקים בלבד.
2/10

הסרט השלישי בסידרת סירטי Harold & Kumar ובגלל שבזמו די נהניתי מהסרטים הקודמים החלטתי לתת גם לזה הזדמנות. אז כמו שזיו אמר, כנראה שהתבגרתי וכנראה שעצם העובדה שכבר שנים רבות אני לא "מעשן" די ניתקו אותי מהומור סטלני שכזה ולצערי חוץ מכמה סצנות בודדות שהעלו חיוך, רב הסרט נראה לי ילדותי, הזוי ולא מצחיק.

5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4649

#11033  נשלח: ה' 08/03/2012 22:24

Disclosure

לאחר שחברת הייטק עוברת מיזוג, עובד בכיר שם נאלץ להתמודד עם מנהלת בכירה ממנו שהיתה חברתו בעבר הרחוק, שכעת מאשימה אותו באונס שלא קרה לאחר שלא נענה לחיזורים שלה.

פעם ראשונה שיצא לי לראות את הסרט מאז שיצא ב 94, והוא עדיין מרגיש רלבנטי גם היום. מותחן "תאגידי" לא רע, ודמי מור די לוהטת שם. שווה צפיה.

7/10

quranatine 2: terminal

ההמשך האמריקאי לעיבוד שלהם ל REC הספרדי. (אין כל קשר ל REC 2).
נוסעים במטוס נחשפים לנגיף המסתורי שגורם לאנשים להשתגע ולתקוף.

הופתעתי מאוד לטובה, כי הסרט יצא ישר ל DVD אז רמת הציפיות שלי היתה ריאלית.
מותח ומלחיץ, מומלץ לחובבי הז'אנר.

7/10
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 709
מספר הודעות: 7720

#11034  נשלח: ו' 09/03/2012 0:11

הנוסע השמיני

כן, אני יודע שזה ישן אבל אף פעם לא ראיתי (חור בהשכלה יאמרו אנשים).
היה שידור ב YES HD - איכות לא רעה בשביל סרט בן כמעט 30. ואם מישהו ב YES קורא את הפורום - אני מאד אשמח אם ישדרו יותר קלאסיקות כאלו (שנות ה 80-90).

הסרט קצת איטי לטעמי אבל אני מבין למה הוא נכנס לפנתאון של סרטי מד"ב. שני קוריוזים:
1. היה מאד מצחיק לראות אותם מעשנים בחללית... אני יודע שפעם עישנו בכל מקום.. פשוט הזוי!
2. סוף סוף הבנתי את הפארודיה של מל ברוקס על הסרט ב "שגעון בחלל"!!

kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7348

#11035  נשלח: ו' 09/03/2012 0:44

wrong turn 4

טוב, על העלילה אין לי יותר מידי מה להרחיב. חבורה של צעירים מגיעה ב"טעות" לבית חולים פסיכיאטרי "נטוש" שמתגוררים בו שלושה אחים קניבלים ומעוותים.
לא חושב שיש מה להוסיף על העלילה.
אני רק מקווה שהשחקנים ימשיכו להיות מלצרים כל ימי חייהם ולא יטרידו אותי בסרטים שאני אראה בעתיד. אם להיות עוד יותר רע, אני גם מקווה שהבמאי והמפיק לא יהיו חלק מתעשיית הסרטים העולמית.

4\10 בכל זאת ראיתי עד הסוף.
shlomic
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 04, 2010
מספר הודעות: 68

#11036  נשלח: ו' 09/03/2012 15:53

Hertz33 כתב:
ziv_r כתב:
Special Forces
לאחר שעיתונאית פוליטית נלקחת בשבי על ידי הטאליבן, צוות קומנדו נשלח להצילה. מה שאמור היה להיות משימה פשוטה, מסתבך כאשר הצוות מפספס את מסוקי החילוץ ואנשי הטאליבן דולקים בעקבותיהם ומבקשים לנקום.

סרט פעולה צרפתי מצויין. אומנם הסיפור פשוט ולא מכיל התפתלויות בעלילה, אך כל הסרט נעשה במקצועניות. יש כאן מסוקים, מטוסי קרב, נושאות מטוסים, נשקים למכביר, עוד מסוקים, צילומי נוף מרהיבים, איפור משכנע, השחקנים נראים באמת כמו חיילים, עם וסט עשיר וגדול ובכלל כל ההקפדה על הנתונים הקטנים הללו בלבוש ובציוד של חיילים הקומנדו מוסיפה פן ריאלי לסדרה. זהו סרט פעולה בז'אנר של סרטי מלחמה שלא תרצו לפספס.
8/10

סרט לא רע. דבר אחד הציק לי, בבירור רואים שיש להם משגר רימונים על הנשק. למה לא השתמשו בו פעם אחת?
למשל בסצנה שהצלף בורח ורודפים אחריו 30 איש בקבוצה דיי מאוחדת, למה לא לשגר רימון למרכז ולהוריד כמה ביחד? כמו כן אין להם רימוני יד למשל? ולמה נתשו את הצלף אבל התקשו לסחוב איתם את החבר הפצוע שהאט אותם? מצד אחד הצלף אמור לעקב את האויב ומצד שני הפצוע מעקב אותם.
6.5/10 מבחינתי.

טוב , גם אני החלטתי לראות.
סרט דיי משעמם ברובו , שנמשך ונמשך ונמשך ללא סוף , עם כמה מאפיינים שכן גורמים לו להיות שווה צפייה.
הדמויות של החיילים אכן היו מצויינות ואין ספק שמדובר בסרט אקשן "אחר" וכיף לראות ריענון כזה , הזכיר לי את להחזיר את טוראי ריין.
כמו כן , סצנות המלחמה היו יפות מאוד לדעתי , אבל דיי חזרו על עצמן.

לסיכום , 7/10 הולם אותו , שווה צפייה .
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#11037  נשלח: ו' 09/03/2012 16:19

Justice League: Doom

ונאדאל סאבאג', נבל על בן אלמוות מאחד תחת דיגלו את כל הנבלים האחרים תחת דגל "ליגיון הדום" כשמטרתם להסיר את המכשול שנקרא "ליגת הצדק".

יחסית לשאר הסרטים בסידרה הזו (JUSTICE LEAGUE: CRISIS ON TWO EARTHS ועוד), הפעם יש לנו סרט בעל תסריט יחסית הגיוני שמציג לנו את החולשות האמיתיות של דמויות העל ומראה לנו את הדרכים שלהם להתמודד איתם. הסיפור בניגוד לרב סירטי הקומיקס בסידרה בהחלט מחזיק מים ומצליח לשמור על עיניין לאורך רב הסרט. גם הדיבוב איכותי וקטעי האקשן עשויים היטב. מהצד השלילי האנימציה עצמה סבירה ותו לא ומזכירה יותר פרק בסידרת טלוויזיה מאשר אנימציה הראויה לסרט באורך מלא.

7.5/10 - כמובן רק למי שאוהב את הז'אנר הנ"ל.

adirbooking
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 30, 2011
הבעות תודה: 97
מספר הודעות: 2091

#11038  נשלח: ו' 09/03/2012 21:57

ziv_r כתב:
Special Forces

8/10

מחזק !
8.5/10
סרט מצויין ומומלץ בחום.
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6189

#11039  נשלח: ו' 09/03/2012 22:19

shlomic כתב:
Hertz33 כתב:
ziv_r כתב:
Special Forces

8/10

6.5/10 מבחינתי.

טוב , גם אני החלטתי לראות.
סרט דיי משעמם ברובו , שנמשך ונמשך ונמשך ללא סוף , עם כמה מאפיינים שכן גורמים לו להיות שווה צפייה.
הדמויות של החיילים אכן היו מצויינות ואין ספק שמדובר בסרט אקשן "אחר" וכיף לראות ריענון כזה , הזכיר לי את להחזיר את טוראי ריין.
כמו כן , סצנות המלחמה היו יפות מאוד לדעתי , אבל דיי חזרו על עצמן.

לסיכום , 7/10 הולם אותו , שווה צפייה .

אני נוטה להסכים עם שלומיק
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#11040  נשלח: שבת 10/03/2012 0:26

Huber כתב:
The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo

עיתונאי שהואשם בהוצאת דיבה והאקרית צעירה בעלת עבר אפל משתפים פעולה על מנת לפענח את היעלמותה המיסתורית מלפני כ 40 שנה של נערה בת 16 ממשפחה מיוחסת.

בשנתיים-שלוש האחרונות שמתי לב שחלק לא קטן מהסרטים המוצלחים שיוצא לי לראות הם לאו דוקא סרטים מתוצרת הוליווד אלא סרטים "זרים" (קוראנים, שוודיים ועוד). זה לא שאין סרטים הוליוודיים טובים אלא שאחוז הסרטים הטובים באמת פשוט קטן. לכן כשיצא לי לקרוא על הסרט הנ"ל וכשראיתי שיש לו ציום חיובי (7.7) ב IMDB החלטתי לתת לו סיכוי.

בהחלט לא התאכזבתי ואני יכול בלב שקט ובחום רב להמליץ על הסרט הבא לכל מי שאוהב סירטי מתח/מיסתורין.

8.5/10

אז הוציאו חידוש (אם אפשר לקרוא לסרט שיוצא שנתיים אחרי הסרט המקורי חידוש) של הסרט הנ"ל והפעם בהפקה אמריקאית, רק שמשום מה החליטו לשמור על השמות השוודיים ועל המיקומים (ולא רק על העלילה) מהסרט המקורי, מה שלי נראה די הזוי. אני יכול להבין שמות, אבל לא מצליח להבין למה לוקחים סרט בהפקה הוליוודית ומשאירים את כל ההתרחשויות במיקומים הזהים בסרט השוודי. בעיניי היה הרבה יותר הגיוני אם סרט באנגלית עם שחקנים אמריקאיים היה מצולם באמריקה.

הסרט עצמו בהחלט מהנה ולא נופל ברמתו מהסרט השוודי, למרות שבגדול אני אישית יותר נהניתי מהסרט המקורי. בעיניי השחקן הראשיי השוודי יותר התאים לתפקיד הנ"ל מאשר "ג'יימס בונד" הבלונדי. אני אישית ממליץ לצפות קודם בסרט המקורי ואח"כ בחידוש.

מומלץ.

8/10

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  735  |  736  |  737  | ... |  1457  |  1458  |  1459  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה