מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

הגיע הריפוד עבור ATH-M50 של Brainwavz

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > אודיו > אוזניות ומגברי אוזניות
מחבר הודעה
legopart
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013
הבעות תודה: 252
מספר הודעות: 3339

#16  נשלח: ד' 14/03/2018 19:13

סיקרנת אותי גם...
1- איזה סוג ריפוד אתה מעדיף?
2- אמנם הריפוד שברשותי באמת נראה ענקי אבל מהתמונות שצילמת זה נראה ממש ענקי!
2- המחיר של מה ששלחת הוא חצי מחיר ממה שקניתי, אשמח להזמין בהזדמנות ולהשוות בין אלו שברושותי לאלו ב ALIEXPRESS
3- בלי שום קשר, לפי סגנון הקשת אני מבין שהאזניות הן HD600 האם ריפוד הקשת של HD600 יותר נוח מהריפוד של HD650 ?

אני בינתיים לא תכננתי ליזום רכישות, פשוט הבנתי שהרפידות של Brainwavz מתאימות לעוד הרבה אזניות, כמו שאמרתי, אולי אחליט ליישם אותו על HD6XX שיגיע אלי וכמובן שאני עדיין לא יודע האם הם יתאימו על DT880 ו HD598 (יש לי 579 אבל אנשים פחות מכירים)

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 18, 2009
הבעות תודה: 136
מספר הודעות: 1007

#17  נשלח: ד' 14/03/2018 19:56

^ מדובר ב-HD650, הן פשוט הגיעו אליי במצב כ"כ גרוע, עם צבע מתקלף ורצועת ראש גמורה, אז
עשיתי עליהן פרויקט קטן של צביעה ועל הדרך החלפתי להן גם את רצועת הראש.

לגבי הסאונד, אעדכן בהמשך, כרגע אין לי את הכבל שלהן. אבל אני מניח שדווקא הרחקת
האוזן מהדרייבר במקרה של האוזניה הזו זה לא בהכרח יהיה דבר רע, אולי יוסיף להן טיפה
מתחושת הבמה שכ"כ חסרה להן לדעתי.
(1) הבעות תודה: Rodness
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
legopart
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013

#18  נשלח: ד' 14/03/2018 20:57

אז איזה ריפוד אתה מעדיף?
-עור?
-וולור?
-מעורב?

*רגילים
*כל הנ"ל בזווית /

רציתי רק לשתף, שקרת עוד פשלה עם ה ATH-M50 וניסיתי לצבוע בשנית את הלוגו עם טוש וכשקצת נסחפתי וניסיתי למחוק את זה עם אלכוהול אז זה לא עזר והקנים יצאו בצבע תכלת.
כמו שהעירו לי כאן מקודם... אז עכשיתי על האזניות ניקיון ייסודי וריפוד הקשת הוחלף. האמת שאני פחות מרוצה ממנו, מרגיש דל יותר ופחות איכותי. אבל יחסית סביר למה שרציתי.

צילמתי בוק חדש לאזניות.
הפעם עם מצלמה יותר אמינה SONY A350 ולא עם הפלאפון (שמעו... גם פלאפוני עליתה לא מגיעים לרמה של מצלמות נורמליות מלפני עשור)
תסלחו לי שלא השקעתי בצילום

*ולא, אי אפשר להדק את הכפתורים בצדדים כי הריפוד בקושי עלה על האזנייה הזאתי (בקודם שהיה הצלחתי, בנוכחי ששונה מאט לא הצלחתי)

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013

#19  נשלח: ד' 09/05/2018 23:47

*אותם התמונות והאזניות.

שמעו, יצא ככה שהגיעו אלי בעבר דרייברים בעלי התנגדות ששונה באיזה 1.5 אוהם בין הזוג. האוזניות באזור ה 33.3 אוהם התנגדות.
פשוט הפסיקה לעבוד אוזן.

כבר כמה שנים הייתי איתן עם התנגדות של 36.3 לשמאל ו 38.8 (מהחיבור).
כידוע הכבל שעובר דרך הקשת דופק עוד יותר את האיזון של ההתנגדות.
בקיצור אמנם לא תאדתי כי לא מצאתי את המצלמה בעמצא D=, קיצור עשיתי כמה הלחמות ושוב פעם הסתבכתי עם הכבל, הוספתי פרלון בפנים (הצמר הזה של הצעצועים), למרות שהיה שם מספיק, צמר מרמקולים ישנים.

עכשיו ההתגדות הסופית מהחיבור שונה רק ב 0.1אוהם, לכל צד 37.9 37.9 הפעם דווקה לצד ימין יש יותר.
לדעתי זו הדרך הכי מפגרת להשיג איזון.

מאוד התאכזבתי מכל התרחה שהאזניות האלו גרמו לי,
הגעתי איתן למושלמות, אבל בהתחשב ששילמתם אז בEBAY בערך 400ש"ח (בעצם אני כבר לא זוכר כמה שילמתי)
האזניות שהוציאו ממני את המיץ.
וגם האח הקטן שלהן ה ATH-DJ33 במצב שבור אצלי, הסאונד שלו בכלל לא בליגה של האזניות הטובות.
אבל כן... מבחינתי ATH-M50 אזניות טובות מבחינת הסאונד, אני ממש מקווה שיחזיקו אצלי מעמד. כי אני לא מוכר בכלל ציוד שלי, הוא או שמתוקן או שהולך לפח.

גם מודינג אני פחות רוצה לעשות על האזניות, ככל שהן יקרות יותר, יותר כואב לפתוח אותן וגם מפנים הן יותר מסובכות.
לפחות לגבי ה ATH-M50 הרגשתי שיש שם מבוך שלם עם הכבל בשביל שהגדול יכנס לדרייבר ואחד קטן יצא לקשת.
בפעם העשירית כבר מבינים איך זה עובד... אבל זו בעסה רצינית.
אני מדדתי את ההתנגדות ב DT880 והיא שווה 241.1 לכל צד. ואני דיי בטוח שהכבל לא גורע כלום מהם גם זה שעובר דרך הקשת.
גם ברוב האזניות שכן בדקתי התנגדות היא הייתה שווה לרוב.
למרות שהתנגדות לא אומרת כלום על העקבה, במיוחד שחלקה הולכת על הכבלים המוליכים ולא רק על הסליל.
לצערי ללא תמונות, אבל וודאי כבר ראיתם את ATH-M50 מבפנים.

בנוסף דיי מבעס אותי שזה לא M50X, עד שהם נזכרו להוציא את האזניות האלו עם הכבל הנשלף שכולם כל כך רצו ועשו מודינג על זה.
אני אישית קניתי כבר חיבורים, אבל היה חבל לי לחתוך מהאזניות את הכבל המקורי.
מצד שני כבר פתחתי אותן רבות... אז כל מה שהייתי צריך זה להבריג לשם את הנקבה של הפלאג ולהלחים חיבור על הכבל או לקנות אחד אחר...,
לא יודע, את המודינג של הכבל לא מתחשק לי לעשות. באמת שאין לי מה לעשות עם האזניות מחוץ לבית ואין לי צורך או בעיות לאכסן אותן עם הכבל... אז לא יודע. זה מיותר מבחינתי.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013

#20  נשלח: ו' 18/05/2018 5:03

אתמול הגיע הריפוד מעור של MH5
הוזמן מכאן ב $3.69
https://www.aliexpress.com/item/1-Pair-Replacement...

אז ניסיתי גם לשים אותו בכוח על ה DT880 כי מה כבר יש להפסיד, אכן עלה אחר דקה של מאמצים. אבל נראה מעפן, כאילו שאיצלצו פאדים של אזניות אלפסיות לעלות על אזניות עגולות + הסאונד לא מצא חן בעיניי.
אשכול האם לשים עליהן את הריפוד הוולור למרות שזה יושב לא טוב אחרי מאמצים שזה כבר לא מוצא חן בעיניי, במיוחד אם אצטרך להחליף אותן בעתיד או לשים על אזניות אחרות

עכשיו העניין הוא שכל הגרסאות שנמכרות עד 8$ של HM5 הן עם זווית, כלומר מבנה אסימטרי בעל הפרשי גבהים.
אז עוד יותר הסתבכתי איך לשים אותן על ה ATH-M50
האם את החלק הגבוה לכיוון הרכה או לכיוון העורף.

יש ברשותי 2 זוגות של דגם ה וולור, אחד מהם של החברה והשני סיני, והם זהים לגמרי.
חשבתי בעבר לקנות את הדגם המעורב... אבל עלו לי ספקות.

מבחינת סאונד ונוחות לאורך זמן אז לא אהבתי את הריפוד שעשוי מעור במיוחד של HM5 שאכזבו אותי.
לא מצטער ששילמתי על הדגם הסיני 9.2$ והמקורי ב 22$ מהדרופ.
אני אוהב את הוולור גם על ה ATH-M50 וגם על ה HD6XX

בגדול לא הייתי ממליץ על דגם העור של MH5 לא רק בגלל הנוחות אלא גם הסאונד הופך למאוס ופחות טבעי.
כמובן שבעניין המרחקים, שזה מרחיק את הדרייבר מהאוזן ופוגע ככה באיכות, אז אני לא מסכים, כשלחצתי אותם עם הידיים וככה קירבתי את הדרייבר לאוזן, לא הבחנתי בשינוי משמעותי.

אז בשונה מהדעה הרווחת, אני עדיין ממליץ על הוולור.

בגדול ה ATH-M50 אצלי כבר 7 שנים וגם הקשת במצב גוסס, הדרייברים מקוריים אבל הוזמנו מאתר החברה מחלקי חילוף ועוד כל הסיפור על ה PADS שהיה קשה למצוא עבורן.
גם הסאונד היה קצת חסר מההתחלה, למרות שאני מדגיש, שהאזניות האלו הן בהחלט נשמעות טוב!!!

פורומים > אוזניות ומגברי אוזניות עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה