מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

אפליקציית סלקום-tv (גרסת הסטרימרים והמסכים החכמים)

עמוד 29 מתוך 48
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  28  |  29  |  30  | ... |  46  |  47  |  48  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלויזיה מהרשת
מחבר הודעה
lucas
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 01, 2013
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 93

#421  נשלח: ה' 01/03/2018 20:51

Gershon99 כתב:

·30 שניות זה מה שאפשר בכל הגרסאות של סלקום.

נכון רק לגרסת סלקום TV לאנדרואיד TV עד כמה שידוע לי.
בגרסאות אחרות (אנדרואיד ניידים, אפל טי וי, טלויזיות חכמות) הניווט שונה כפי שציינתי קודם.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017
הבעות תודה: 71
מספר הודעות: 957

#422  נשלח: ה' 01/03/2018 20:57

lucas
·צודק, התבלבלתי.
כוונתי הייתה שבכל מכשיר זה קפיצה של 30 שניות. כמו שאמרת, זה האפליקציה.
לגבי טלוויזיות חכמות זה גם קפיצה של 30 שניות. בדקתי אצל אחותי.
lucas
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 01, 2013

#423  נשלח: ה' 01/03/2018 21:07

Gershon99 כתב:
·תוכל להקליט סרטון קצר של דקה להראות איך זה נראה?
באיזה תוכן ודקה למשל נמצאת בעיית FPS ובאיזה לא? רק כדי לראות.
איך זה יכול להיות שרואים מיד באיכות המקסימלית? אחרי הכל זה שירות IPTV
וכמו כל שירות IPTV, זה מבצע בדיקת מהירות אינטרנט מול השרתים ולפי כך הם מתאמים את האיכות לקו האיטנרט שיהיה שידור רציף.
ככה זה בנטפילקיס,הולו,Amazon Prime Video,פרטנר וסטינג.
אומנם קרה לי כמה פעמים שהפעלתי פרק מסדרה וישר קיבלתי את איכות התמונה הטובה ביותר אבל ברוב הפעמים כמו שאמרת רק לאחר כמה שניות בודדות איכות התמונה משתפרת.
אפשרות אחת שאני יכול לחשוב עליה זה שאולי סלקום באפליקציה של אפל TV עושים בדיקת מהירות עוד לפני שהתוכן מופעל וככה מתקבלת איכות התמונה הטובה ביותר.
האם יש לך הבדלי זמן בין הפעלת תוכן באפל TV לאנדרואיד TV?

·לא אוכל להקליט כרגע, אבל אם ייזדמן לי יותר מאוחר - אעשה זאת. ב-MINIX U9-H בעיית ה-FPS מופיעה לי בכל התכנים, כולל שידורים חיים.
תוכל לנסות תוכן לדוגמא, הקלטה מה-24/7 של התוכנית "אנשים" מערוץ 12 היום. נבדק על WETEK PLAY 2 עם ANDROID TV 6.0.1

באפל טי וי לא רק שהתמונה חדה מיידית, גם התגובה במעברים/ניווטים/הפעלה היא הרבה יותר מהירה. גם הפתיחה של התכנים.
עקרונית, הביטרייט שסלקום משדרים בו הוא די נמוך והמידע דחוס, כך שמספיק חיבור 5 מגה-ביט לקבלת שידור HD מיידי כמעט, תאורטית לפחות. על אחת כמה וכמה עם רוחב פס גדול יותר.

נ.ב. כל המבחנים שאני מבצע הם עם חיבור כבל רשת מהראוטר. רוחב פס האינטרנט שלי הוא 100 מגה ביט.
lucas
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 01, 2013

#424  נשלח: ה' 01/03/2018 21:14

Gershon99 כתב:
לגבי טלוויזיות חכמות זה גם קפיצה של 30 שניות. בדקתי אצל אחותי.

בטלויזיה LG שלי עם WebOS 3, זה שונה, כפי שציינתי קודם.
איזו טלויזיה יש אצל אחותך?
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#425  נשלח: ה' 01/03/2018 22:28

רוב הסיכויים שב-MINIX U9-H הבעיה מופיעה אצלך בגלל שהאפליקציה לא תומכת בה באופן רשמי.
מה שאומר שאי אפשר להשוות את האפל TV שנתמך באופן רשמי מול הגרסת אנדרואיד TV שרצה על MINIX U9-H.
תודה, אני אבדוק.
אוקיי, אז אני מבין שמכל הבחינות האפליקציה שפותחה עבור iOS איכותית יותר. מהכתיבה עד ההפעלה והשימוש.
לא יודע אם סלקום משדרת בביטרייט נמוך כי בצעתי בדיקה ואני יכול להגיד לך בוודאות שאיכות השידור טובה יותר מהגרסאות שנמצאות ברשת של 720p/1080p בסדרה פסיפס.
לא יודע מה איתך אבל אצלי ממש לא ניתן לקבל שידור HD במהירות גובה יותר מ5 מגה.
אצלי אני מקבל מהירות 29+- באלחוטי ורוב הפעמים השידור מאוד ירוד ורק לפעמים השידור מתייצב ומשדר בHD.
אני יכול להגיד לך שלאחר בדיקה של צריכת נתונים מסלקום TV שמתי לב שכדי לייצב את השידור ולקבל את התוכן באיכות הטובה ביותר סלקום צורכת רוחב פס של 80% מ100% ממאה מגה שזה מטורף!
מוזר לאחותי גם יש טלוויזיה של LG עם WebOS 3.0 וזה מקפיץ ב30 שניות+-...
מה מספר הגרסה אצלך?
lucas
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 01, 2013

#426  נשלח: ו' 02/03/2018 9:50

Gershon99 כתב:
רוב הסיכויים שב-MINIX U9-H הבעיה מופיעה אצלך בגלל שהאפליקציה לא תומכת בה באופן רשמי.
מה שאומר שאי אפשר להשוות את האפל TV שנתמך באופן רשמי מול הגרסת אנדרואיד TV שרצה על MINIX U9-H.
תודה, אני אבדוק.
אוקיי, אז אני מבין שמכל הבחינות האפליקציה שפותחה עבור iOS איכותית יותר. מהכתיבה עד ההפעלה והשימוש.
לא יודע אם סלקום משדרת בביטרייט נמוך כי בצעתי בדיקה ואני יכול להגיד לך בוודאות שאיכות השידור טובה יותר מהגרסאות שנמצאות ברשת של 720p/1080p בסדרה פסיפס.
לא יודע מה איתך אבל אצלי ממש לא ניתן לקבל שידור HD במהירות גובה יותר מ5 מגה.
אצלי אני מקבל מהירות 29+- באלחוטי ורוב הפעמים השידור מאוד ירוד ורק לפעמים השידור מתייצב ומשדר בHD.
אני יכול להגיד לך שלאחר בדיקה של צריכת נתונים מסלקום TV שמתי לב שכדי לייצב את השידור ולקבל את התוכן באיכות הטובה ביותר סלקום צורכת רוחב פס של 80% מ100% ממאה מגה שזה מטורף!
מוזר לאחותי גם יש טלוויזיה של LG עם WebOS 3.0 וזה מקפיץ ב30 שניות+-...
מה מספר הגרסה אצלך?

·למיטב ידיעתי סלקום לא תומכים באף סטרימר באופן רשמי:
https://cellcomtv.cellcom.co.il/support/device_sup...
אפילו האפל טי וי לא מצויין שם.
תיקון: הוא מצויין כאן: https://www.cellcom.co.il/store/tv/appletv/
תיקון 2: גם ה-MI BOX נתמך: https://www.cellcom.co.il/globalassets/pdf/cellcom...
ושניהם כאן: https://cellcomtv.cellcom.co.il/cellcomtv_screens/...

הבעיה של תנועה מקרטעת ולא חלקה מופיעות בכל הסטרימרים שניסיתי בדרגת חומרה משתנה ממכשיר למכשיר, כפי שציינתי באחד הפוסטים הקודמים שלי.
ניסיתי את:
NVIDIA SHIELD
WETEK PLAY 2
MINIX U9-H
X96

הכי חלק יחסית עבד על ה-X96, אחריו על PLAY 2, אחריו על ה-SHIELD והכי גרוע הוא ה-MINIX.
כולם מריצים ANDROID TV וכולם הוגדרו ל-50 הרץ.

אני ממתין לMI BOX שיגיע אליי בימים הקרובים ואבחן גם אותו.

למפתחים של סלקום לאנדרואיד TV יש 2 אפשרויות לתיקון הבעיה (בדומה לאופציות בהגדרות של קודי).
- כיוונון קצב הרענון של הוידאו לטלויזיה.
- כיוונון קצב הרענון של הטלויזיה לוידאו.

אני במקומם הייתי בוחר באופציה הראשונה.
אגב, גם באפל טי וי יש את אותה הבעיה אם קצב הרענון מוגדר למספר שונה מ-50 הרץ, אבל בשונה מהאנדרואיד - בקצב 50 הרץ, התנועה חלקה באופן מושלם בכל התכנים.

לגביי הביטרייט. סלקום דורשים חיבור 40 מגהביט לדירה בה יש 5 ממירים, שזה דרישה של מקסימום 8 מגה ביט לממיר.
חיבור 5 מגה ביט אמור להספיק לשידוריי FULL HD בסטרימינג ציבורי כמו שהוא מספיק ברחביי העולם.
חיבור 25 מגה ביט נדרש לשידוריי סטרימינג 4K ציבוריים, כך שאין לי מושג מה צורך אצלך רוחב פס כזה.
קח את נטפליקס כדוגמא (סלקום משתמשים בטכנולוגיה מאוד דומה): https://help.netflix.com/en/node/306

הטלויזיה שלי היא OLED E6 שמגיעה עם שלט אויר (כמו AIR MOUSE) ובה יש אפשרויות הרצה במהירויות שונות ובחירה בנקודת זמן שרוצים עם הסמן המרחף של השלט.

נערך בפעם אחרונה על-ידי lucas בתאריך ו' 02/03/2018 10:07, נערך בסך הכל 3 פעמים
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#427  נשלח: ו' 02/03/2018 18:27

חבל שזה ככה בגלל שזה מגביל אותך לסטרימר MI BOX.
אבל אי אפשר לבוא לסלקום בתלונות על תמונה מקרטעת בשאר הסטרימרים בגלל שהם לא מציינים שום סטרימר מלבד הMI BOX.
אפילו NVIDIA SHIELD שהוא יותר חזק ותומך באופן רשמי באנדרואיד TV אי אפשר לומר להם זאת.
אז אני מבין שהבעיה היא כללית באפליקציה ולא דווקא משהו שקשור לאנדרואיד למרות שבאפל TV עם הגדרה 50 הרץ הכל תקין.
מה דעתך לנסות לדבר עם ההנדסה של סלקום (בתקווה שתצליח להגיע אליהם) ולהציעה להם את זה?
לא נראה לי שהם יקחו את זה ברצינות אבל אולי זה יצליח.
אומנם סלקום מציעה 40 מגה ל5 מכשירים אבל הם מאפשרים רק 3 ממירים ושתי מכשירים ניידים או טאבלטים
מה שדי מוריד את הצריכת נתונים. כך גם סטינג.
דבר נוסף, סלקום מנצלת את העובדים שרוב הלקוחות לא משתמשים ב5 מכשירים בו זמנית ולכן מציעה 40 מגה.
אני לא יכול להגיד לך בוודאות שזה לא מספיק אבל אני בטוח שאם אתה תשתמש ב5 מרשירים במקביל יקח זמן עד שהשידור יתייצב.
אתה צודק שדורשים 5 מגה לסטרימינג בHD אבל לדעתי זה פשוט לא מחזיק מים. שוב פעם, אני לא בא להתווכח אבל אני לא מכיר מישהו עם חיבור של 5 מגה ומצליח לקבל שידור בHD. הם רושמים 5 מגה אבל הם יודעים שיש לרוב הלקוחות הרבה יותר.
קח חיבור סלולרי של דור 3 ואתה תראה שאתה לא תצליח להגיע לאיכות HD. וגם אם תצליח לא יהיה לך שידור רציף.
חשוב לי להדגיש שכל מה שרשמתי בהקשר של האינטרנט זה נטו מבדיקות שלי.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gershon99 בתאריך ו' 02/03/2018 19:09, נערך סך הכל פעם אחת
liorp
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2009
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 1943

#428  נשלח: ו' 02/03/2018 19:05

ברור שהבעיה היא באפליקציה של סלקום.
אנדרואיד טיוי היא מערכת הפעלה נפוצה בכל העולם ופועלות עליה בהצלחה רבה אפליקציות רבות עם תכני וידאו של שלל חברות.
זה שלחברה ישראלית אחת קטנה יש תקלות טכניות לא אומר שמערכת ההפעלה הזו לא תקינה.

כנראה שהאפליקציה שסלקום פיתחו לאפל, יותר מוצלחת. מדובר על מערכת הפעלה שונה ולכן זה פיתוח נפרד של סלקום.
lucas
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 01, 2013

#429  נשלח: ו' 02/03/2018 21:36

Gershon99 כתב:
חבל שזה ככה בגלל שזה מגביל אותך לסטרימר MI BOX.
אבל אי אפשר לבוא לסלקום בתלונות על תמונה מקרטעת בשאר הסטרימרים בגלל שהם לא מציינים שום סטרימר מלבד הMI BOX.

·חכה, עדיין לא בדקתי את ה-MI BOX, ייתכן שאני אמצא גם שם את אותה התופעה. יגיע אליי ביום שני.

ציטוט:
אז אני מבין שהבעיה היא כללית באפליקציה ולא דווקא משהו שקשור לאנדרואיד למרות שבאפל TV עם הגדרה 50 הרץ הכל תקין.

ברור שהבעיה היא באפליקציה, כפי שציין ליאור.

ציטוט:
מה דעתך לנסות לדבר עם ההנדסה של סלקום (בתקווה שתצליח להגיע אליהם) ולהציעה להם את זה?
לא נראה לי שהם יקחו את זה ברצינות אבל אולי זה יצליח.

אני בספק אם אוכל להגיע אליהם, אבל מאחל לך בהצלחה אם תרצה לנסות. תמיד תוכל להפנות אותם לשירשור הזה.

ציטוט:
אומנם סלקום מציעה 40 מגה ל5 מכשירים אבל הם מאפשרים רק 3 ממירים ושתי מכשירים ניידים או טאבלטים
מה שדי מוריד את הצריכת נתונים. כך גם סטינג.
דבר נוסף, סלקום מנצלת את העובדים שרוב הלקוחות לא משתמשים ב5 מכשירים בו זמנית ולכן מציעה 40 מגה.
אני לא יכול להגיד לך בוודאות שזה לא מספיק אבל אני בטוח שאם אתה תשתמש ב5 מרשירים במקביל יקח זמן עד שהשידור יתייצב.
אתה צודק שדורשים 5 מגה לסטרימינג בHD אבל לדעתי זה פשוט לא מחזיק מים. שוב פעם, אני לא בא להתווכח אבל אני לא מכיר מישהו עם חיבור של 5 מגה ומצליח לקבל שידור בHD. הם רושמים 5 מגה אבל הם יודעים שיש לרוב הלקוחות הרבה יותר.
קח חיבור סלולרי של דור 3 ואתה תראה שאתה לא תצליח להגיע לאיכות HD. וגם אם תצליח לא יהיה לך שידור רציף.
חשוב לי להדגיש שכל מה שרשמתי בהקשר של האינטרנט זה נטו מבדיקות שלי.

עשיתי ניסוי בשבילך. הגדרתי דרך הראוטר שלי הגבלת מהירות רשת של 5 מגה ביט, דרך הגדרות QOS.

וידאתי עם SPEEDTEST שהמהירות היא אכן 5 מגה ביט.
הפעלתי פלייבק מה-24/7 של "אופירה וברקו" מהיום, על האפל TV. רואים פנטסטי. כמו תמיד.

·
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#430  נשלח: ו' 02/03/2018 22:03

lucas
·מחכה לתוצאות.
התבלבלתי, התכוונתי לשיאומי וצריך אולי עדכון גרסא שיפתור את הבעיה.
מה אני יכול להגיד,
שיחקת אותה!
אצלי ממש לא מתקבלת איכות HD בחיבור מהיר יותר מ5 מגה.
ד"א, אחלה ראוטר!
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#431  נשלח: ו' 02/03/2018 22:03

liorp
·ליאוד התבלבלתי,
התכוונתי לשיאומי כפי שרשמתי בתגובה הקודמת.
Eliran19
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Feb 08, 2012
מספר הודעות: 53

#432  נשלח: שבת 03/03/2018 11:28

יש למישהו מושג מדוע ערוץ אולימפיאדת החורף לא משודר באפליקציה באנדרואיד+אנדרואיד TV ?
ariesjer
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 18, 2006
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 616

#433  נשלח: שבת 03/03/2018 11:47

שודר גם שודר, רק מה לעשות שהאולימפיאדה הסתיימה, נכון אף אחד לא הרגיש שהיא הייתה, אבל היא הסתיימה..
rbh3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 14, 2008
הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 454

#434  נשלח: שבת 03/03/2018 14:37

אם התמונה שלהם תיהיה טובה רק במי בוקס זה גם ביזיון כי זה אומר שהם לא פיתחו בצורה נכונה והתאימו את החומרה למכשיר אחד ספציפי.
לבסוך לסלקום יש בעיה קשה מאוד עם הקצב רענון, לדעתי זה קורה הרבה פחות אבל גם קורה בממירים שלהם.
בנתיים התמונה של פרטנר מבחינת קצב רענון טובה יותר
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#435  נשלח: א' 04/03/2018 7:50

rbh3
·אומנם זה לא השרשור אבל אם כבר אז כבר,
משתמש אחד רשום פה תגובה שבסטינג יש בעיה של עיבוד תמונה בכל הסטרימרים מלבד הסטרימר של סטינג.
חבל שסטינג מתנהלים ככה כדי שיקנו מהם עוד סטרימרים.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלויזיה מהרשת עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  28  |  29  |  30  | ... |  46  |  47  |  48  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה