האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מיזם הסיבים עד הבית של פרטנר - מישהו מכיר?

עמוד 22 מתוך 44
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  21  |  22  |  23  | ... |  42  |  43  |  44  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 132
מספר הודעות: 2550

#316  נשלח: א' 24/12/2017 23:26

להשחיל סיבים זה קל ביחס לכבל רשת עבה, אלא אם יש לך זוויות לא הגיוניות בהשחלה שיכולות לשבור את הכבל.
בכל מקרה ציוד פייבר הכי פשוט למיטב ידיעתי עולה עשרות אלפי שקלים וגם אז תראה לי את המחשב שמסוגל לקבל יותר מ1G, אלא אם אתה רוצה backbone של כמה מחשבים שכל אחד מהם מקבל 1G?
הייתי אומר ש1G בכמה שנים הקרובות הוא די והותר. בטח בקצב הפרישה הנוכחי ששקול בערך לחילזון שרוכב על צב שנקע את הקרסול.
לאורך שנים קדימה, סיב פחות מגביל, האם זה שווה את עלות הציוד? הזמן יגיד.

רק שיגיעו כבר... אני סובל עם אינטרנט סיטונאי תת רמה של בזק שבעיקר עושים לעצמם נזק תדמיתי עם מהירויות האינטרנט שהם מספקים.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kaplaey2
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2008

הבעות תודה: 118
מספר הודעות: 1576

#317  נשלח: א' 24/12/2017 23:41

לא רוצה לאכול לאנשים פה את הלב... בינתיים בשעות השיא של העומס ואני ב +33MB לשניה בהורדה של טורנטים,
הייתי בפיגור על העונה החדשה של The Walking Dead הורדתי 8 פרקים בפחות מ 5 דקות!!!

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2009
הבעות תודה: 162
מספר הודעות: 1745

#318  נשלח: א' 24/12/2017 23:44

אתה יכול להשכיר את החיבור אצלך לחברי הפורום לפי שעות
אני גם מחובר לסיב אופטי, רק ש-100 מטר של זוג חוטי נחושת מפרידים בין הסיב למחשב.
רק בישראל פורסים סיב עד לארון התקשורת ברחוב, אבל לא ממשיכים לבניינים.
MrYair
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 25, 2011
הבעות תודה: 231
מספר הודעות: 2727

#319  נשלח: ב' 25/12/2017 4:03

shayze כתב:
להשחיל סיבים זה קל ביחס לכבל רשת עבה, אלא אם יש לך זוויות לא הגיוניות בהשחלה שיכולות לשבור את הכבל.
בכל מקרה ציוד פייבר הכי פשוט למיטב ידיעתי עולה עשרות אלפי שקלים וגם אז תראה לי את המחשב שמסוגל לקבל יותר מ1G, אלא אם אתה רוצה backbone של כמה מחשבים שכל אחד מהם מקבל 1G?
הייתי אומר ש1G בכמה שנים הקרובות הוא די והותר. בטח בקצב הפרישה הנוכחי ששקול בערך לחילזון שרוכב על צב שנקע את הקרסול.

רק שיגיעו כבר... אני סובל עם אינטרנט סיטונאי תת רמה של בזק שבעיקר עושים לעצמם נזק תדמיתי עם מהירויות האינטרנט שהם מספקים.

ציוד הכי פשוט לחיבור סיב אופטי הוא מאוד זול
תלוי באיכות ויצרן וגם תלוי על איזה סוג ציוד אתה מדבר
אם על ציוד ביתי לחיבור סופי או לחיבור ברחוב

בכל מקרה אתה יכול לקנות היום ראוטר סביב 400-500 שח
אם חיבור SFP מובנה

ציוד אופטי יקר זה כבר סיסקו צ'קפוינט ג'וניפר וכל החברות
שמיצרות ציוד למגזר העסקי
shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011

#320  נשלח: ב' 25/12/2017 8:29

אני אחדד. ציוד אופטי שמיועד לקצבים גבוהים מ 1G.

The story of stuff
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 258
מספר הודעות: 1314

#321  נשלח: ב' 25/12/2017 10:50

shayze כתב:

·
כבל של סיב אופטי לסלילה, בדרך כלל קשיח יותר ועבה הרבה יותר מכבל רשת נחושת. כמובן גם הרבה יותר יקר לפרוס ולסלול אותו מכל הבחינות. מחירים של ציודי קצה אופטיים שונים מאוד ומתחילים מכמה מאות של דולרים בודדים. גם כאלה שנועדו למהירויות של 10G ויותר. דווקא מחירים של מתאמים אופטיים מסויימים ל 10G יותר זולים לכאלה לנחושת.
בגלל שבשוק הביתי הישראלי נושא זה לא קיים, אז אין מודעות לזה, אבל בשוק הארגוני המצב שונה לגמרי. למשל כבר לפני כמה שנים נדרשתי לתכנן פתרון לחיבור של מחשב נייד בודד לאינטרנט במהירות של כ 20GBPS לצורך העברת חומר עיתונאי לחו''ל במהירות זו מ Disk On Key בנפח של 2TB שתומך במהירויות כאלה. וכבר לפני כמה שנים הפתרונות היו קיימים, זמינים ונפוצים גם בישראל. גם ברמה של מוצרי צריכה זולים. השתמשתי אז במתאמי רשת חיצוניים בעלי שני ממשקים של 10G שחיברתי אותם כערוץ כולל של 20G . מתאמי כאלה לדוגמה, גם ל 20GBPS נחושת וגם ל 20GBPS , אם אפשרות לחיבור ישיר אופטי.

mosheamsalem56
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2017
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 155

#322  נשלח: ב' 25/12/2017 11:27

דיייי , קיבלת מהירות של 20GBPS לחו"ל
איזה ספק נותן כזה דבר ?
MrYair
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 25, 2011
הבעות תודה: 231
מספר הודעות: 2727

#323  נשלח: ב' 25/12/2017 12:05

mosheamsalem56 כתב:
איזה ספק נותן כזה דבר ?

על תדאג אם אתה משלם אין בעיה אהיה לך גם 100Gbps ו 99 אחוז זה
בזק בנלאומי וסיבים של בזק
עד כמה שאני זוכר בזק היחידה שיכולה לספק לך בארץ
מהירויות של עד 100Gbps וקישור לחול במהירויות כאלה
זה עלות של הון תועפות למחלף אינטרנט הישראלי איפה
שכל אוכלי חינם יושבים.
shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011

#324  נשלח: ב' 25/12/2017 12:35

sys_admin כתב:
ציטוט:
...

·
כבל של סיב אופטי לסלילה, בדרך כלל קשיח יותר ועבה הרבה יותר מכבל רשת נחושת. כמובן גם הרבה יותר יקר לפרוס ולסלול אותו מכל הבחינות. מחירים של ציודי קצה אופטיים שונים מאוד ומתחילים מכמה מאות של דולרים בודדים. גם כאלה שנועדו למהירויות של 10G ויותר. דווקא מחירים של מתאמים אופטיים מסויימים ל 10G יותר זולים לכאלה לנחושת.
בגלל שבשוק הביתי הישראלי נושא זה לא קיים, אז אין מודעות לזה, אבל בשוק הארגוני המצב שונה לגמרי. למשל כבר לפני כמה שנים נדרשתי לתכנן פתרון לחיבור של מחשב נייד בודד לאינטרנט במהירות של כ 20GBPS לצורך העברת חומר עיתונאי לחו''ל במהירות זו מ Disk On Key בנפח של 2TB שתומך במהירויות כאלה. וכבר לפני כמה שנים הפתרונות היו קיימים, זמינים ונפוצים גם בישראל. גם ברמה של מוצרי צריכה זולים. השתמשתי אז במתאמי רשת חיצוניים בעלי שני ממשקים של 10G שחיברתי אותם כערוץ כולל של 20G . מתאמי כאלה לדוגמה, גם ל 20GBPS נחושת וגם ל 20GBPS , אם אפשרות לחיבור ישיר אופטי.

אוקיי. כמה יעלה סוויץ 10G ראוטר 10G כרטיס רשת 10G למחשב וכבלים שמסוגלים להעביר 10G על אותה תשתית? נניח נחוצים 3 מטרים סה"כ של כבל לצורך הדוגמא אלא אם אתה חושב שכדאי פחות או יותר...

The story of stuff
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#325  נשלח: ב' 25/12/2017 13:34

mosheamsalem56 כתב:
איזה ספק נותן כזה דבר ?
·

כן לקבל מהירות של 20GBPS למחשב נייד בודד, זה לא דבר מיוחד ללקוח ארגוני שמשלם בהתאם. DataCenter הספציפי שהייה חלק מהפרויקט זה מחובר דרך ספק בזק בינלאומי, אבל גם ספקים נוספים יכולים לספק מהירות כזו או יותר גבוהה, רק תשלם.
mosheamsalem56
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2017

#326  נשלח: ב' 25/12/2017 14:10

sys_admin כתב:

ציטוט:
...

·

כן לקבל מהירות של 20GBPS למחשב נייד בודד, זה לא דבר מיוחד ללקוח ארגוני שמשלם בהתאם. DataCenter הספציפי שהייה חלק מהפרויקט זה מחובר דרך ספק בזק בינלאומי, אבל גם ספקים נוספים יכולים לספק מהירות כזו או יותר גבוהה, רק תשלם.

·סתם מתוך סקרנות
בכמה כסף מדובר ?
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#327  נשלח: ב' 25/12/2017 14:11

shayze כתב:
ציטוט:
...

אוקיי. כמה יעלה סוויץ 10G ראוטר 10G כרטיס רשת 10G למחשב וכבלים שמסוגלים להעביר 10G על אותה תשתית? נניח נחוצים 3 מטרים סה"כ של כבל לצורך הדוגמא אלא אם אתה חושב שכדאי פחות או יותר...
·

כל מקרה לגופו. יש מקומות שחיבורים של 10G משמים רק למחשב, שרת או נתב בודד ברשת מקומית ושאר המחשבים מחוברים דרך חיבורים של 1G . במקרה כזה ניתן לחבר את מחשב או נתב זה שמתחבר ב 10G בכבל DAC זול ולהשתמש במתג שרק מספר קטן של הפורטים שלו הם 10G וכל השאר הם 1G . גם ברמה של ציוד ביתי קיימים מתגים כאלה, אחד מהם לדוגמה DGS-1510-20 של DLINK עם 16 פורטים של 1G ועם 2 פורטים של 10G וכל זה במחיר של 300$.
במקומות שנדרשים כל הפורטים של 10G ניתן לסביבה ביתית להשתמש במתג כמו Netgear ProSAFE XS708T שכולל 8 פורטים של 10G על גבי כבלי רשת CAT6A למרחק של 100 מטרים בתוך הבית ועוד שני פורטים של SFP+ שנדרשים ל UPLINK וכל זה במחיר של פחות מ 900$ . כבל רשת CAT6A המחיר למטר ידוע וכבל DAC ל SFP+ באורך של 3 מטר עולה פחות מ 80$ . כרטיס רשת בעל שני פורטים של 10G כל אחד לשימוש ביתי ניתן לרכוש במחיר של פחות מ 120$ . נתב גם זה דבר שתלוי לפי הצרכים. בגלל שבישראל לשימוש ביתי הנתבים בעלי ממשקים של 10G לא קיימים אני אתן דוגמה מחו''ל. בחו''ל לשימוש ביתי כזה נהוג להשתמש במחשב שקיימים בו שניים או יותר ממשקי רשת של 10G ולהתקין עליו מערכת ניתוב מתקדמת, כמו PFSense למשל . כל זה כמובן בהקשר של לקוח ביתי ורשתות ביתיות, כי לשימוש ארגוני משתמשים בציוד אחר לגמרי ועם מחירים אחרים לגמרי.
צירפתי גם כמה צילומים של מוצרים רלוונטיים:

נערך בפעם אחרונה על-ידי sys_admin בתאריך ב' 25/12/2017 14:38, נערך סך הכל פעם אחת
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#328  נשלח: ב' 25/12/2017 14:19

mosheamsalem56 כתב:
ציטוט:
...

·סתם מתוך סקרנות
בכמה כסף מדובר ?
·

ב DataCenter המדובר מדובר על תשלום שמסתכם במספר תלת סיפרתי של אלפים בשקלים בחודש על הקו שקיים בו. ועל החיבור מזדמן של כמה שעות ב DataCenter ההוא למחשב בודד, המפעיל של DataCenter גובה כחמשת אלפים שקלים חדשים. דבר שיוצא יותר משתלם מחלופות אחרות שזמינות בישראל למשימות כאלה.
shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011

#329  נשלח: ב' 25/12/2017 14:20

מה קשור מחו"ל? אני כמובן מדבר על ארץ ישראל.
אם אתה מראה לי איך אני יכול לקבל רשת ביתית 10G בפחות מ10,000 ש"ח אני לוקח בשתי ידיים.

The story of stuff
mosheamsalem56
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2017

#330  נשלח: ב' 25/12/2017 14:23

shayze כתב:
מה קשור מחו"ל? אני כמובן מדבר על ארץ ישראל.
אם אתה מראה לי איך אני יכול לקבל רשת ביתית 10G בפחות מ10,000 ש"ח אני לוקח בשתי ידיים.

אם אתה מחפש לבית תנסה למצוא מציאות באיביי
יש שם הרבה מקרים שמוכרים ציוד מקצועי מיושן מחוות ששדרגו או סגרו , בשבילך זה יכול להיות זהב
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  21  |  22  |  23  | ... |  42  |  43  |  44  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה