עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

20/01/2020 - 07:00 
 
 

טרנד הבחורים המזוקנים ששוטף את העולם בכמה השנים האחרונות, לא עושה ממש טוב ליצרניות סכיני הגילוח ואלה מנסות להמציא את הסכין מחדש ולתת עניין רב יותר במוצרים שלהן. אלא שהתחום הזה אינו מאוד מגוון ומלבד תוספת סכין פה ושם, רטט או ראש מתכוונן, אין כלכך מה להמציא.

ג'ילט, חברה מובילה ומוכרת בתחום הגילוח, הציגה סכין גילוח חדשה - Gillette Labs Heated Razor, עם קונספט מאוד מעניין - סכין מתחממת.

כשאנחנו מגלחים את עור הפנים שלנו, לרוב אנחנו משתמשים באמצעי חימום כלשהו שנועד לרכך במעט את העור לצורך חווית גילוח חלקה ונעימה יותר. ריכוך העור גורם לנקבים בפנים להתרחב ומאפשר לסכין למשוך את השערה מתוך העור בצורה קלה יותר ופחות מכאיבה.

מה אנחנו בדרך כלל עושים? אישית, אני אוהב להתגלח מיד לאחר מקלחת חמה, כשהפנים עדיין חמות ובחדר המקלחת יש עדיין אדים שמקלים עלי את עבודת הגילוח. מי שמשקיע יותר, יניח מגבת פנים חמה על עור הפנים שלו למשך מספר דקות, הליך שיתבצע גם אצל גלב מומחה. הפחות משקיעים (או הממהרים), פשוט ישטפו את הפנים במים חמים.

העיצוב והמראה

עיצוב הסכין נראה מרשים. אמנם זה לא פריט אופנתי שאנחנו מנופפים בו בחוץ, אבל ה Gillette Labs Heated Razor נראה טוב על ארון האמבטיה שלנו וזה גם משהו. העיצוב נראה חדשני משהו, כיאה לחטיבה שהמציאה אותו אצל ג'ילט. בראש הסכין תמצאו 5 להבים שמחוברים לידית. מתחת ללהבים נמצא פס החימום, עליו נדבר בהמשך. בידית הסכין ישנו כפתור שלחיצה עליו תחמם את פס החימום בתוך שניות בודדות לטמפרטורה של 50 מעלות.

לחיצה ארוכה על הכפתור תעביר את פס החימום לחום של 43 מעלות.

Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

הסכין מרגישה טוב ביד. היא עבה, לא קלה ומרגישה איכותית. ראש הסכין מוצב על ציר קטן שגורם לסכין לזוז ימינה ושמאלה לגילוח שאמור להתאים את עצמו לתווי הפנים.

כשאינה בפעולה, ידית הסכין יושבת על משטח הטעינה המגנטי. אם הסכין עצמה לא הספיקה כדי לשוות לכל העניין מראה חדשני ועתידני, המשטח יעשה זאת. הסכין פשוט עומדת בגאון על משטח הטעינה וממתינה לרגע בו תנתקו אותה מהמשטח. נראה טוב.

Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

חווית החימום

אחרי שמרחנו את עצמנו בקצף/ג'ל לגילוח ולחצנו על כפתור החימום (אישית אני כיוונתי תמיד ל 50 מעלות), הליך הגילוח יהיה פשוט למדי ודומה לכל גילוח שאי פעם ביצעתם. כמו סכין רגילה. מה שלא רגיל כאן הוא תחושת החימום הקלה שתעבור לכל אורך הפנים שלכם עם תנועת הסכין. פס החימום נמצא מתחת ללהבים ולכן תחושת החימום תקדים את פעולת הלהבים על השערה.

פס החימום אמור לחמם את המקום, לרכך אותו ואז מיד מגיע הלהב לקצוץ את השערה.

Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

בפועל, חווית הגילוח היתה טובה למדי. הרגשת החימום היתה נעימה על העור והלהבים עשו את העבודה בצורה טובה מאוד כשלא השאירו זכר לשיער פנים, מלבד כמה חלקים בהם אני מתגלח גם בצד ההפוך למראה חלק יותר.

בשורה התחתונה החוויה היתה טובה ונעימה. אפשר להגיד יותר טובה מסכין הגילוח הרגילה שלי (שאגב גם היא של ג'ילט).

Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

המחיר והשורה התחתונה

בשורה התחתונה, הגילוח טוב ותחושת העור על הפנים טובה למדי ונעימה. האם פס החימום שווה ערך לריכוך העור באמצעות מים חמים או מגבת חמה?  ממש לא בטוח. מאית השנייה שפס החימום המתכתי עובר על העור, בוודאי אינו עושה את העבודה של מגבת חמה שמונחת על המקום במשך מספר דקות. הוא כן נעים, הוא כן נוח ואני רוצה להאמין שהוא כן עושה עבודת ריכוך כלשהי.

אלא שמחיר הסכין עומד היום על 700 ש"ח. מחיר לא נמוך בכלל שפונה לקהל מסויים של אנשים כשיש לזכור גם את הצורך בהחלפת מחסניות הלהבים שאינן תואמות מסכינים אחרים בהן השתמשתם עד כה. אמנם תוכלו למצוא את הסכין במחירי היכרות בזמן הקרוב של כ- 500 ש"ח (בסופר פארם למשל), אבל לכל מי שאינו רוצה לשלם מאות שקלים על סכין מתחממת, יוכל בוודאי לקבל אפקט דומה באמצעי חימום מקבילים ומבלי להוציא הון קטן על סכין גילוח.


לדיון בנושא: Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht